Yüz Bakımı

Simple Protect And Glow Nemlendirici Kremiyle Tanışın!

Simple Protect And Glow Nemlendirici Ürün İncelemesi

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici, cildinizin gün boyunca ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Hafif formülü ve güneş koruma özelliği ile cildinizin ihtiyacı olan nemi tek üründe bulabilirsiniz. Bu yazımızda Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici cilt bakımı ürününü sizler için yazdık.

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici Ne İşe Yarar?

Nemlendirici, güneş koruyucu ve süper hafif bir krem mi? Evet, Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici hepsi bir arada ve çok yönlü bir üründür. Bu nemlendirici krem, ciltte yağlı bir his bırakmaz. Cildinizi güneşten koruyarak nemli ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Ayrıca hassas ciltler için idealdir.

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici, cilde zarar veren UVA ve UVB ışınlarına, kirliliğe ve mavi (elektronik) ışığa karşı kalkan oluşturarak cildinizi korur.

C vitamini ve E Vitamini ve organik zencefil kökü ile zenginleştirilen, SPF 30 içeren bu nemlendirici cilde hızlı emilir ve makyajdan önce tek başına veya yağsız bir makyaj bazı olarak kullanılabilir.

Tüm Simple ürünleri gibi, bu nemlendirici de yapay renk ve parfüm içermez ve cildinize hasar verebilecek sert kimyasallar içermez. Sadece cilt dostu hafif içeriklerle formüle edilmiştir.

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici Faydaları

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici hafiftir ve cildinizin yağlı görünmeden ışıltılı olmasını sağlar. Aydınlatıcı antioksidanlar içeren bu krem C vitamini, E vitamini ve zencefil kökü içerir. Üçlü koruma içeren bu nemlendirici krem yapay renk, parfüm, mineral yağ ve sert kimyasallar içermez. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Modern yaşamın potansiyel cilde zarar veren unsurlarına karşı üçlü korumalı günlük SPF 30 yüz nemlendiricisi, UVA ve UVB ışınları, kirlilik ve hatta dizüstü bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan gelen mavi ışıklardan korur.

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü, temiz bir yüze ve boyun bölgesine her sabah nazikçe uygulayabilirsiniz. En iyi sonuçlar için PROTECT ‘N’ GLOW™ Express Glow Clay Polish ürününden sonra kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu