Saç Bakımı

Batiste Kuru Şampuan Ürün İncelemesi

Batiste Kuru Şampuan Ne İşe Yarar?

Batiste Ekstra Hacim Veren Kuru Şampuan

Batiste, İngiltere menşeeli 30 yıllık bir kuru şampuan markası olarak sektörün önce gelen markalardan biridir.

Ürettiği özel kokulu, hacim veren ve saçı besleyen kuru şampuanlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Peki Kuru Şampuan Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Sizler için araştırdık.

Batiste Kuru Şampuan Nedir?

Batiste Kuru Şampuan, çabuk yağlanan ve saçını yıkadıktan sonra bile gün içinde yağlanma problemi yaşayanlar için en iyi kurtarıcı. Sprey formunda saçta bulunan fazla yağı emerek saçınızı tazeliyor ve daha canlı görünmesini sağlayarak günlük hayatınızı kolaylaştırıyor.

Batiste Ekstra Hacim Veren Kuru Şampuanı, ince telli, sönük ve hacimsiz saçlar için üretilen sprey formunda su olmadan kullanabileceğiniz kuru şampuandır.

Batiste Kuru Şampuan Ne İşe Yarar?

Batiste Ekstra Hacim Veren Kuru Şampuanı, ince telli hacimsiz görünen saçlarınızı akşam bile canlı ve hacimli gösterir. Özellikle çalışanlar için gün içinde hava kirliliği ve sigara dumanı gibi faktörlerden yıpranan saçlar akşama doğru canlılığını kaybeder. Kuru şampuanlar tam bu zamanlarda kurtarıcınız olabilir. Saçlarınızı yeni yıkanmış görünümünde canlı ve parlak gösterir.

Batiste Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Kuru Şampuan şişesini çalkalayarak saç diplerinize doğru yaklaşık 30 cm uzaklıktan sıkabilirsiniz. Saçlarınızı tutam tutam kaldırarak saç diplerinize uygulamaya devam edin. Uygulama bittikten sonra saçlarınıza masaj yaparak tüm saçınıza yayılmasını ve diplerine iyice ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Batiste Kuru Şampuan Fiyatı Nedir?

Sensibio Yüz Temizleme Jeli fiyatı 200 ml için 32 TL’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu