Yüz Bakımı

Bioderma Cicabio Spf 50+ Gündüz Kremi Ürün İncelemesi

Bioderma Cicabio Spf 50+ Gündüz Kremi Ne İşe Yarar?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Bioderma ürünleri cilt sağlığını kalıcı olarak korumak amacıyla yola çıkmış dermokozmetik alanında uzun yıllardır tedaviyi destekleyici ürünleriyle özellikle cilt problemi olanların sıkça tercih ettiği markalardan biridir.

Bu yazımızda Bioderma’nın her cilt tipine uygun Spf 50+ özellikli gündüz nemlendirici bakım kremini inceleyeceğiz. Özellikle leke problemi veya lazer tedavisi gibi uygulamalardan sonra rahatlıkla kullanabileceğiniz bu nemlendirici gündüz kremini sizler için araştırdık.

Bioderma Cicabio Spf 50+ Nedir?

Bioderma Cicabio Spf 50+ gündüz kremi, formülünde yer alan aktif bileşenler sayesinde cilt üzerinde nefes alan fakat koruyucu ince bir tabaka sağlar. İçeriğindeki bakır ve çinko sayesinde cildin dış etkenlere karşı korunmasını ve nemlenmesini sağlar. Yüksek güneş koruyucu özelliğe sahiptir. Parfüm ve renklendirici içermez.

Bioderma Cicabio Spf 50+ Ne İşe Yarar?

Bioderma Cicabio Spf 50+ gündüz kremi, her cilt tipine uygun özelliğiyle lekelenme problemi olan ciltlerde güneşe karşı koruma sağlar ve nemlendirir. Özellikle lazer tedavilerinden sonra güneşin etkisiyle oluşacak lekelenmelere karşı cilt bariyerini güçlendirerek cildin nem dengesini korur ve hasarları onarmaya yardımcı olur.

Bioderma Cicabio Spf 50+ Nasıl Kullanılır?

Kremi temizlenmiş cildinize günde 2 kere veya ihtiyaç duydukça uygulayabilirsiniz. Güneşe çok maruz kalındığı durumdalarda daha sık uygulanabilir. İnce yapısıyla cildinizde ağırlık yaratmaz çabuk emilir bu nedenle üzerine makyajınızı da rahatça uygulayabilirsiniz.

Bioderma Cicabio Spf 50+ Fiyatı Nedir?

Bioderma Cicabio Spf 50+ gündüz kremi fiyatı 30 ml için 90-110 TL arasında değişmektedir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu