Yüz Bakımı

Celenes by Sweden Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi

Celenes by Sweden Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi Özellikleri

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Celenes by Sweden Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi (Anti Stres/Yorgunluk Karşıtı), özel formülü sayesinde göz çevresi bakımı için ideal kullanım sunar.

Norveç böğürtleni içeriğiyle , cilde mineral ve vitamin takviyesi sağlar.

Bu yazımızda Celenes by Sweden Yorgunluk Karşıtı Göz Bakım Kremi ürün içeriği, faydaları ve kullanım şekli ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

 

Celenes by Sweden Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi İçeriği

Bitkisel özlerden oluşturulan Celenes Göz Bakım Kremi’nin içindeki Norveç böğürtleni göz çevresindeki yaşlanma ve yorgunluk belirtilerini giderir. İçindeki at kestanesi ve sarıteçan ise göz altı morluklarının, koyu halkaların ve göz altı torbalarının iyileştirilmesini sağlar. Bileşeninde bulunan E vitamini ve gliserin göz çevresini nemlendirirken kırışıklık oluşumunu önler. Ayrıca içinde cildi yumuşatan camellia sinensis leaf extract, zeytinyağı ve sitrik asit bulunur.

 

Celenes by Sweden Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Celenes Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi, kolay uygulanan hafif ama zengin dokulu bir nemlendiricidir. Nispeten güçlü E vitamini içeren yapısıyla ve yaşlanma karşıtı etkisiyle göz bakımı için ideal bir çözüm sunar.

Cildimizin en hassas yeri olan göz çevresinin günlük bakım ve nem ihtiyacını karşılayan Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi (Anti Stres/Yorgunluk Karşıtı), yorgunluk izlerini ve koyu renkli halkaları gidererek göz çevresinin sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

 

Celenes by Sweden Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Celenes by Sweden Cloudberry yüz temizleme jeli ile cildinizi temizledikten sonra göz kremini göz çevresine nazik hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi için tıklayınız.

Hassas Ciltler için Celenes by Sweden Cloudberry Serisi ürünlerini incelemek için içeriğimize göz atabilirsiniz.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu