Yüz Bakımı

Cilt Sorunlarına Karşı Solante Antiox Güneş Kremi

Solante Antiox Güneş Kremi Ürün İncelemesi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Solante Antiox Güneş Kremi Ürün İncelemesi

Solante Antiox, dermatologlar tarafından tavsiye edilen yüksek güneş koruma özellikli  yaşlanma karşıtı güneş kremidir. Solante’nin Antiox özellikle yaşlanma karşıtı formülüyle özel olarak üretilmiştir.

Solante Antiox nedir, ne i̇şe yarar, nasıl kullanılır ve fiyatı nedir gibi sorularının cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Solante Antiox Güneş Kremi Nedir?

Solante, yüksek koruma özellikli güneş kremleriyle bilinen alanında uzman markalardan biridir. Dünya standartlarında üretilen formülleriyle güneş koruyucu  kremleri dermatologlar tarafından tedaviyi destekleyici amaçlı sıkça tercih edilmektedir.

Antiox serisi, cildi güneş ışınlarına karşı korurken aynı zamanda içerisindeki antioksidonlarla anti aging etkisi yaratarak cildin yaşlanmasını geciktirir.

Solante Antiox Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Antiox SPF 50 faktör kremi yüksek koruma özelliğine sahiptir. Anti aging etkisi sağlarken güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVB ışınlarına karşı cildinizde yüksek koruma sağlar.

Tüm yıl boyunca her gün güneşe çıkmadan önce kullanabilirsiniz. Yaz ve kış mevsiminde kullanılabilir çünkü artık güneşin zararlı ışınları kışın bile cildi zarar vermektedir. Suya dayanıklıdır ve ciltte beyaz kalıntılar bırakmaz.

Solante Antiox Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Genelde 150 ml’lik olarak satılan Solante Antiox Güneş Kremi 1 yıl kullanıma uygundur. Yaz ve kış mevsiminde kullanıma uygundur. Kışın güneş ışınlarının etkisi az olsa da ozon tabakasının incelmesiyle zararlı etkileri görülmektedir. Bu nedenle hassas ciltler yaz kış kullanmalıdır. Yazın deniz ve güneşlenmeye bağlı olarak güneş kremleri daha çabuk ciltte etkisini kaybedebilir. Yaz aylarında isteğe bağlı günde birkaç kez tazelenebilir. Ancak kış aylarında günde 1 kez kullanılması yeterlidir.

Solante Antiox Güneş Kremi Fiyatı Nedir?

Solante Antiox sadece eczanelerde satılmaktadır. Aldığınız Solante Kremlerinin orjinalliğini kontrol etmek için kutunun üzerinde bulunan kodu www.solante.com sayfamızdan kontrol ederek kullanabilirsiniz.

Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 169 TL’dir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu