Sağlık & Estetik

Contractubex Krem Nedir? Contractubex Krem Ne İşe Yarar?

Contractubex Krem Özellikleri

Contractubex Krem ile yara izlerinin, yanıkların, sivilcelerin ve kızgın görünen cildin görünür görünümünü azaltabilirsiniz. Görünümünü iyileştirmek için cildin katmanlarına derinlemesine nüfuz eden anti-inflamatuar etkiye sahip bitki özlerine dayalıdır. Etkili formül, hasarlı cildin iyileşme sürecini hızlandırmak için hem yeni hem de eski yara izlerinde kullanılabilir. Yaklaşık 4 haftada azaltılmış kızarıklık ve 2-3 ay sonra skar dokusunda gözle görülür azalma elde edebilirsiniz. Contractubex Krem cildin elastikiyetini ve esnekliğini artırır, kusurlarınızı ortadan kaldırarak kusursuz pürüzsüz bir cilt elde etmenizi sağlar.

Contractubex Krem Nedir? 

Bu krem esas olarak keloid yara izlerini tedavi etmek için kullanılır, cerrahi olarak yara izlerini kozmetik olarak giderir. Ciltte beyaz kalıntı ve ciltte kızarıklık, Contractubex kremin görülen yan etkilerden bazılarıdır. Açık ve iyileşmemiş yaralarda ve 1 yaşından küçük bebeklerde kesinlikle kullanılmamalıdır.

Contractubex Fiyatı

Bu kremin fiyatı 358 liradır.

Contractubex Krem Fiyatı 

Bu kremin güncel fiyatı 358 liradır.

Contractubex Jel Ne İçin Kullanılır?

Contractubex, hipertrofik ve keloid skarlarının tedavisinde kullanılır. Hipertrofik, keloid skarlarını kısıtlayan hareketi tedavi etmek ve yönetmek için kullanılır. Ameliyat sonrası yara izlerini giderir. Kozmetik olarak şekil değiştiren ameliyat sonrası yara izlerini tedavi etmek ve yönetmek için kullanılır. Kaza sonucu oluşan yara ve yanık geçiren hastalarda kullanılır. Travmatik tendon kontraktürünü önlemek için hastalarda kullanılır. Ayrıca yara izi çevresinde kızarıklık ve kaşıntı durumlarında kullanılır.

Contractubex Ne İşe Yarar? 

Contractubex Krem, cildinizin katmanlarına derinlemesine nüfuz eden, yara izlerinin içten dışa görünümünü azaltan ve biraz cilt göstermek için kendinize olan güveninizi geri veren, klinik olarak kanıtlanmış bir yara izi, yanık ve akne tedavisidir.

Bitki özlerinden elde edilen aktif maddeler içeren bu krem, sadece birkaç haftalık kullanımda yara izlerinin kızarıklığını önemli ölçüde azaltır ve birkaç ay boyunca günlük kullanımla görünümlerini daha da iyileştirebilir.

Formül, cildinizin ipeksi yumuşaklığını ve karşı konulmaz pürüzsüzlüğünü hissettirmek için yara dokusunun aşırı büyümesini azaltırken cildinizin elastikiyetini ve esnekliğini artırmaya çalışır.

En iyi sonucu elde etmek için, bu jeli yara kapanır kapanmaz veya ameliyat dikişleri alınır alınmaz kullanmanız gerekir.

Yaranın ortasına bol miktarda uygulayınız, hafifçe dış kenarlara doğru masaj yapınız. Bu krem tamamen emilene kadar dairesel hareketlerle masaj yapmaya devam ediniz. En önemli gelişme için bunu en az üç ay boyunca günde iki ila üç kez uygulayınız.

Daha eski yara izlerinde en az altı ay boyunca günde üç kez Contractubex Krem kullanınız. Performansı arttırmak için bir bandaj altında gece boyunca bandajla kullanınız.

Contractubex Kullanıcı Yorumları 

Kullanıcılar, bu kremin yaralar, yanıklar, ameliyat dikişleri, sivilce izleri ve çatlakları etkili bir biçimde iyileştirdiğini belirtiyor.

Contractubex Jel Fiyatı 

Contractubex Jel’in güncel fiyatı 358 TL’dir.

Contractubex Kullananlar 

Kullanıcılar, Contractubex Krem’i düzenli bir biçimde kullandıkları zaman tüm yara ve izler için oldukça etkili olduğunu belirtiyor.

Contractubex Krem Kullananlar

Bu kremi kullanan tüm hastalar oldukça kısa zamanda yanıkları, yaraları ve ameliyat izlerini soldurduğunu söylüyorlar.

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun ve jellerin kullanımı için sadece doktorunuzun tavsiyesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda theafrodit.com sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu