Vücut Bakımı

Cosmed Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Ürün İncelemesi

Cosmed Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Ne İşe Yarar?

Cosmed Bronzlaştırıcı Güneş Yağı, yaz mevsiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Yazın en güzel zamanları tatilde denizin tadını çıkarırken aynı zamanda bronzlaşmaktır. Kademeli olarak bronzlaşmak ve bronzlaşmaya yardımcı ürünler kullanmak özellikle hassas ve açık tenli ciltler için oldukça önemlidir. Cosmed’in doğal yağlardan oluşan bronzlaştırıcı güneş yağı organik filtre içeriğiyle cildin sağlıklık bronzlaşmasına yardımcı olur.

Bu yazımızda Cosmed Bronzlaştırıcı Güneş Yağını sizler için inceledik.

Cosmed Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Ne İşe Yarar?

Cosmed Spf 50 Bronzing Tanning Oil, organik filtreleme özelliğiyle cildi güneş ışınlarına karşı korurken aynı zamanda cildin bronzlaşmasına yardımcı olur. Güneş ışınlarının cildi yaşlandırma etkilerini önler ve ciltte hoş bir bronzluk yaratır. Yüz ve Vücut için kullanımı uygundur. Özellikle hassas ciltler için sağlıklı ve aşamalı olarak bronzlaşmayı sağlar. Cosmed Bronzlaştırıcı Güneş Yağı’nın formülünde bulunan bitkisel ve doğal yağlar sayesinde cildiniz kurumadan gün boyu nemli ve yumuşak kalır.

Cosmed Sun Essential SPF50 Bronzing Tanning Oil Faydaları

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan Bronzlaştırıcı Yağ, içindeki havuç yağı ile doğal bronzluk sağlarken A vitamini, C vitamini ve E vitamini ile güneşten dolayı ciltte oluşabilecek serbest radikallerin tahribatını önler. Hindistan cevizi yağı, cildin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak güneşten dolayı kuruyan cildin nemli, canlı ve yumuşak kalmasını sağlar. Çiğdem çiçeğinden elde edilen Crocus Crysanthus Extract ise ciltteki kolajen elastin sentezini uyararak cildin hızlı bir şekilde yenilenmesini ve onarılmasını sağlar.

Cosmed Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Nasıl Kullanılır?

Cosmed Bronzlaştırıcı Güneş Yağı’nı kullanmadan önce çalkalayınız. Sprey formunda olan ürünü cilde eşit miktarda püskürterek elinizle hafifçe masaj yapabilirsiniz. Gün içinde cildinizde ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu