Vücut Bakımı

Cosmed Her Cilt Tipine Özel Güneş Koruyucuları

Cosmed Güneş Koruyucu Ürünler

Dermokozmetik ürünleriyle cilt problemlerine özel çözümler üreten Cosmed, temiz ve doğal içerikleriyle cilt bakımında ihtiyacınız olan tüm ürünleri karşılıyor.  Cosmed ürünleri doğaya ve çevreye duyarlı, hayvanlar üzerinde test edilmeden üretiliyor. Bu yazımızda Cosmed’in farklı cilt tiplerine yönelik Cosmed Güneş Koruyucu ürünlerini sizler için inceledik.

Cosmed Tüm Ci̇lt Ti̇pleri̇ İçi̇n Yüksek Korumalı Losyon SPF 30

Tüm cilt tiplerine uygun yüksek korumalı güneş koruyucu losyon, güneşin ciltte oluşturacağı zararlı etkileri yok ederek cildin güneş ışınlarına karşı korunmasını sağlar. İçinde hücre zarını stabil hale getiren ectoin, cildin onarılmasını ve yenilenmesini sağlayan Allantoin, yaşlanma etkilerini azaltan E vitamini, Kolajen üretimini arttırarak cildin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlayan Crocus Crysanthus Extract içerir.

Losyon formuyla kolayca emilir ve kalıntı bırakmadan cilde nüfuz eder.

Güneş Koruyucu Losyonu güneşe çıkmadan otuz dakika önce cildinize eşit şekilde uygulayabilirsiniz. Gün içinde ihtiyaç duydukça yenileyebilirsiniz.

Cosmed Yağlı/Akneli̇ Ci̇ltler İçi̇n Yüksek Koruma SPF 50

Yağlı ve akneli cilt tiplerine özel olarak formüle edilen bu güneş kremi, ciltteki sebum üretimini minimize eder. Ciltte aşırı yağdan dolayı oluşan parlamayı giderir ve matlaştırıcı etki sağlar. Güneşin zararlı ışınlarından cildi koruyarak ciltte yeni aknelerin oluşumunu önler. Aknelerden dolayı tahriş olan cildi yatıştırır ve geniş gözenekli görünümü yok eder.

Cosmed Yağlı/Akneli̇ Ci̇ltler İçi̇n Yüksek Korumalı SPF 50 güneş koruyucuyu güneşe çıkmadan otuz dakika önce cildinize hafif masaj yaparak uygulayınız. Gün içinde ihtiyaç duydukça yenileyebilirsiniz.

Cosmed Koyu Leke Karşıtı Yüksek Koruma SPF 50

Koyu tenlilerin özellikle yaz aylarında en büyük problemi güneş lekeleridir. Cosmed’in özelleştirilmiş formülüyle Koyu Leke Karşıtı Güneş Koruyucusu ciltteki koyu lekelerin açılmasını ve aydınlatılmasını sağlarken aynı zamanda ciltte yeni leke oluşumuna neden olan güneşin zararlı ışınlarından cildi korur. Koyu lekelerin zamanla solmasını sağlayarak ciltte oluşan yaşlanma etkilerini azaltır.

Ürünü özellikle güneşe çıkmadan otuz dakika önce uygulayarak cildinizde emilmesini sağladıktan sonra rahatça güneşe çıkabilirsiniz. Gün içinde ihtiyaç duyduğunuz kadar tekrar yenileyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu