Saç Bakımı

Davines Nourishing Hair Building Pak (Besleyici Saç Bakım Kremi)

Davines Nourishing Hair Building Pak Ürün İncelemesi

Davines Nourishing Hair Building Pak, sizlere kapsamlı ve saç sağlığını koruyan bir saç bakım ürünü sunuyor. Dünyaca ünlü İtalyan kozmetik markası Davines’in 1983 yılında temelleri atılmıştır. Yüksek kalitede saç bakım ürünleriyle önceleri porfesyonel kullanım için üretilen ürünleri sonrasında yoğun ilgiyle tüketiciler için satışa sunulmuştur. Yenilenebilir enerji kaynakları kullanılarak üretilen davines ürünleri çevreye saygılı ve doğal katkıları ile geri dönüşüme uygun ambalajlarda üretilmektedir. O nedenle profesyonel salonlarda, güzellik merkezlerinde öncelikli markalardan biridir.

Bu yazımızda Davines’in Besleyici Saç Bakım Kremini sizler için araştırdık.

Davines Nourishing Hair Building Pak Nedir?

Davines Nourishing Hair Building Pak saç bakım kremi, yıpranmış, hasar görmüş kuru saçlar için özel üretilmiş formülüyle içerdiği bitkisel keratinler ile saçı besleyen profesyonel salonlarda sıkça tercih edilen saç bakım kremlerindendir.

Davines Nourishing Hair Building Pak Ne İşe Yarar?

Saç bakım kremi içerdiği keratin sayesinde lifleri güçlendirir ve saç köklerinin beslenmesine yardımcı olur. Saçların yumuşak ve dolgun olmasını sağlamanın yanında duş sonrası dolaşan saçlarınızın zarar görmeden kolayca taranmasını da sağlar. Düzenli kullanımda saç üzerinde gözle görünür değişiklikleri görebilirsiniz.

Davines Nourishing Hair Building Pak Nasıl Kullanılır?

Davines besleyici bakım kremini banyodan sonra havluyla kurutulmuş nemli saçınıza uygulayın. Özellikle hasarlı kısımlara uçlara doğru iyice dağıtın. 10 dk bekledikten sonra iyice durulayabilirsiniz.

Davines Nourishing Hair Building Pak Fiyatı Nedir?

Davines Nourishing Hair Building Pak  besleyici bakım kreminin fiyatı 250 ml için 150-170 TL arasında değişmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu