Vücut Bakımı

Deotak Krem Ürün İncelemesi

Deotak Krem Nasıl Kullanılır?

Deotak Krem genel olarak terlemeyi önleyen bir deodoranttır. Yerli ve ünlü bir marka olan Deotak Krem ürün incelemesini sizler için yazdık.

Deotak Krem Nedir?

Deotak Fresh Krem Deodorant, ciltteki ter kokusunu önler. Krem deodorant formu ile gelen bu ürün, özel formülü yardımıyla yaklaşık bir hafta boyunca sizi ter kokusuna karşı korur. Hafta boyunca tazelik hissi sağlayan Deotak, dermatolojik olarak test edilmiştir. 

Deotak Krem Fiyatı

Bu kremin fiyatı 20 lira ile 40 lira arasında değişir.

Deotak Krem Deodorant Fresh Ne İşe Yarar?

Bu krem deodorant, terlemeden dolayı oluşan bakterileri yok eder ve kötü kokuları engeller. Yedi gün boyunca terlemeyi ve vücuttaki kötü kokuları engeller. Bu ürün suya karşı dayanıklı bir formüle sahiptir ve cilde hemen emilir. Ayrıca kıyafetlerinizde lekeye sebep olmaz. 

Deotak Krem Deodorant Fresh Nasıl Kullanılır?

Bu ter önleyici krem, eller, ayaklar ve koltuk altı bölgesinde kullanılabilir. Bu kremi duş aldıktan sonra temiz ve kuru cildinize uygulayabilirsiniz. Ardından kremin cilde emilmesi için, etkilenen bölgeye hafifçe masaj yapabilirsiniz.

Bu kremi ıslak, tahriş olmuş, aşırı hassas ve hasarlı cilde uygulamamalısınız. Ayrıca epilasyon ya da tıraş sonrası hemen uygulama yapmamalısınız. Aksi halde kızarıklık ve kaşıntı oluşabilir. Bu kremi gözler ve hassas bölgeler ile temas ettirmemelisiniz. Bunun yanı sıra bu ürünü kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatmanız gerekir. Bu ürünü ateşten uzak tutmanız gerekir. Deotak terleme önleyici kremi dik bir biçimde ve 25 derecenin altında serin ve kuru bir yerde saklamalısınız.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu