Saç Bakımı

Dermokil Saç Maskesi Ürün İncelemesi

Dermokil Saç Maskesi Ne İşe Yarar?

Dermokil Saç Maskesi, doğal kil bileşenlerinden oluşturulmuş saç bakım ürünüdür. Pek çok değişik saç problemine yönelik farklı çeşitleri mevcuttur. Dermokil Saç Maskesi, saçlardaki kepekleri yok eder. Donuk ve cansız saç tellerini iyileştirir, saçlara dolgunluk ve ışıltı kazandırır. Dermokil Saç Maskesi nedir, fiyatı ne kadardır, ne işe yarar ve nasıl kullanılır sorularını sizler için araştırdık.

Dermokil Saç Maskesi Fiyatı

Dermokil saç maskelerinin fiyatı 15 lira ile 20 lira arasında değişir.

Dermokil Saç Maskesi Ne İşe Yarar?

Dermokil markasının farklı saç maskeleri vardır. Dermokil Kil ve Sarımsaklı Saç Bakım Maskesi, Dermokil Avokado, Kil ve E Vitaminli Saç Maskesi, Dermokil Kil ve Hindistan Cevizli Saç Maskesi, Dermokil Kil Argan Yağı ve Bitkisel Keratin Saç Bakım Maskesi gibi çeşitleri vardır.

Kil ve Argan Yağı Saç Maskesi

Kil, argan yağı ve bitkisel keratin kombinasyonunda oluşan bu saç maskesi, her saç tipi için oldukça uygundur ve saç tellerini derinden onarır. Saçlara mineral desteği veren bu maske, saçların parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Saçların kırılmasını, hasar görmesini ve yıpranmasını önler. Saç tellerine koruyucu bir kalkan oluşturur.

Bu saç maskesini kesinlikle gözlerle temas ettirmeyiniz. Yanlışlıkla bu ürün gözlerle temas ederse hemen gözlerinizi bol suyla durulayınız. Temiz saçlarınıza masaj yaparak uygulamalısınız. 10 dakika beklettikten sonra saçlarınızı ılık suyla durulayabilirsiniz.

Kil ve Sarımsaklı Saç Bakım Maskesi

Kil ve sarımsak içeren bu saç bakım maskesi, saçların daha güçlü ve sağlam olmasına yardımcı olur. Saç dökülmesini önler ve tüm saç tipleri için idealdir.

Kil ve Hindistan Cevizli Saç Maskesi

Bu saç maskesinin içeriği kil ve hindistan cevizi yağı ile zenginleştirilmiştir. Kuru, mat saçlar ve saç derisini nemlendirerek bakım sağlar.

Kil Avokado ve E Vitaminli Saç Maskesi

Bu saç bakım maskesi avokado, E vitamini ve kil içerir. Saçları derinlemesine onaran, saçların kırılmasını önleyen bu saç bakım maskesi, saçları ve saç derisini yumuşatır. Saçlara ekstra parlaklık ve dolgunluk kazandırır. Cansız ve yıpranmış saçları iyileştiren bu maske, saçlara komple bakım sağlar.

Dermokil Saç Maskesi Nasıl Uygulanır?

Dermokil Saç Maskesi kullanımı oldukça pratiktir. Bu maskeyi, temiz saçlarınıza duştan sonra uygulayabilirsiniz. Bu maskeyi saç diplerine masaj yaparak ve saç tellerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. 10 dakika kadar beklettikten sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu