Vücut Bakımı

Driclor Nedir? Driclor Ne İşe Yarar?

Driclor Özellikleri

Driclor genel olarak aşırı terlemeyi önleyen ve terleme karşıtı bir kişisel bakım ürünüdür. Bu yazımızda Driclor’u sizler için inceledik.

Driclor Roll On Nedir?

Driclor Roll On, aşırı terlemeyi tedavi etmek için özel olarak formüle edilmiştir. Etkilenen ter bezlerinde ter akışını azaltan ve sonunda durduran bir jel matrisi oluşturarak çalışır. Fazla ter vücuda geri emilir ve normal şekilde atılır. Driclor Solution Roll On kullandıktan sadece birkaç hafta sonra aşırı terleme ortadan kalkacak ve hastalar serin ve kuru hissedeceklerdir.

Driclor anti-perspirant roll on, tüm cilt tiplerinde ve geleneksel anti-perspirantların yetersiz kaldığı herkes tarafından kullanıma uygundur.

Driclor Nedir?

Aşırı terleme rahatsız edici bir durum olduğu kadar bir utanç kaynağı da olabilir. Aşırı terlediğinizi fark ederseniz, özellikle sosyal ortamlarda kendinize olan güveninizi etkileyebilir. Driclor, eller, ayaklar ve koltuk altı gibi bölgelerde aşırı terleme ile mücadele etmek için tasarlanmış etkili bir üründür.

En iyi sonucu almak için Driclor’u geceleri yatmadan önce kullanınız. Bu sayede ürün, ter bezlerini en az aktif oldukları anda bloke edecektir. Formülü sabah yıkayınız ve sonuçları görmek için her gece uygulayınız. Ter seviyesinin düştüğünü fark ettiğinizde, uygulama sürenizi azaltmaya başlayabilirsiniz.

Driclor Fiyatı

Driclor’un güncel fiyatı 82 lira ile 120 lira arasındadır.

Driclor Kullanımı

Driclor Roll On’u uygulamadan önce mutlaka etkilenen bölgeleri iyice kurulayınız, aksi halde tahriş olabilir. Başlangıçta günde bir kez, geceleri uygulayınız. Sabahları yıkayınız ve gün içinde tekrar uygulamayınız. Normal deodorantınızı normal şekilde kullanmaya devam ediniz. İki hafta sonra, önemli bir gelişme olarak fark etmelisiniz. Gün içinde terleme durduğunda, uygulamaları haftada iki veya daha azına indirebilirsiniz.

Üç yaşından küçük çocuklar tarafından kullanılmaz. Islak, kırılmış, hassas, tahriş olmuş veya yeni tıraş olmuş cilde uygulamayınız. Gözlerle temasından kaçınınız ve bijuteri, cilalı metal yüzeyler ve giysilerle doğrudan temastan kaçınınız. Bu ürünün yanıcı olduğunu unutmayınız.

Driclor Yorumlar

Driclor kullanan kişiler bu ürünün el, ayak ve koltuk altı bölgelerinde tamamen terlemeyi önlediğini belirtiyorlar.

Driclor Kullananlar

Bu ürünü kullanan kişiler terleme için mucizevi bir çözüm olduğunu söylüyorlar.

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun ve jellerin kullanımı için sadece doktorunuzun tavsiyesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda theafrodit.com sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu