Yüz Bakımı

Etat Pur Melting Moisturizing Cream (Nemlendirici Bakım Kremi) Ürün İncelemesi

Etat Pur Melting Moisturizing Cream Ne İşe Yarar?

Etat Pur Melting Moisturizing Cream, bir Fransız markasına aittir. Etat Pur, yeni nesil kişiselleştilmiş bakım ürünleri ve %98 oranında cilt ile benzer bileşenlere sahip içeriğiyle öne çıkıyor. Kullanılan teknolojilerle, çevreye duyarlı üretim süreciyle cildin sadece ihtiyaç duyduğu kadarını verme mottosuyla yola çıkan ürünlerinden bu yazımızda sizler için Etat Pur Melting Moisturizing Cream nemlendiriciyi araştırdık.

Etat Pur Melting Moisturizing Cream (Nemlendirici Bakım Kremi) Nedir?

Etat Pur Rahatlatıcı Nemlendirici Bakım Kremi; kuru ve orta kurulukta ciltler için geliştirilmiş formülüyle ayçiçeği, zeytinyağı, doğal jojoba ve akasya sakızı içerir. Cildin ihtiyacı olan doğal dengesi için temel besinleri sağlar.

Etat Pur Melting Moisturizing Cream (Nemlendirici Bakım Kremi) Ne İşe Yarar?

Etat Pur nemlendirici krem, cildin yoğun ve uzun süreli nemlendirilmesini sağlar. Cildin rahatlamasına ve esneklik kazanmasına yardımcı olur. Cildinizin kaybolan nemini gün içinde 8 saat kalma etksiyle yeniden kazandırır. Yapılan dermotolojik testlerde 1 hafta boyunca günde 2 kez kullanan kişilerde cilt nem oranında artış görülmüştür.

Etat Pur Melting Moisturizing Cream (Nemlendirici Bakım Kremi) Nasıl Kullanılır?

Melting Moisturising Cream gün içinde veya sabah ve/veya akşamları kuru ve temiz cilde uygulayabilirsiniz. Tüm yüzünüze ve boyun bölgesine uygulanabilir. Fındık büyüklüğünde ürünü alarak tüm cildinize uygulayabilirsiniz.

Etat Pur Melting Moisturizing Cream (Nemlendirici Bakım Kremi) Fiyatı Nedir?

Etat Pur Melting Moisturizing Cream (Nemlendirici Bakım Kremi) 40 ml için 149.50 TL’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu