Yüz Bakımı

Etat Pur Yüz Temizleme Jeli (Purifying Cleansing Gel) Ürün İncelemesi

Etat Pur Yüz Temizleme Jeli Ne İşe Yarar?

Etat Pur, biyomimetik kozmetik ürünleriyle yani cildin doğal işleyişinden yola çıkarak üretilen sektörün önde gelen markalarından Naos’un yeni markasıdır.  Etat Pur tarafından geliştirilen her ürün, cildin biyolojik bir modelidir.

Bu yazımızda Etat Pur Yüz Temizleme Jeli (Purifying Cleansing Gel) nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Fiyatı nedir? gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Etat Pur Yüz Temizleme Jeli (Purifying Cleansing Gel)  Nedir?

Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş formülüyle arındırıcı, temizleyici ve makyaj çıkarıcıdır. Suyla bir araya geldiğinde bolca köpürerek cildin arınmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

Erkekler, ergen yaştakiler ve akne eğilimli cilde sahip olanlar için idealdir. Paraben, silikon, yapay renklendirici gibi zararlı bileşenlerin hiçbirini içermez.

Etat Pur Yüz Temizleme Jeli Ne İşe Yarar?

Her gün makyaj ve havanın etkisiyle oluşan kir ve yağlardan cildinizi arındırmak ve derinlemesine temizlik sağlamak için idealdir. Etat Pur Yüz Temizleme Jeli cildinizin doğal sebum dengesini korurken cildinizi arındırır ve tahriş etmeden temizler.

Etat Pur Yüz Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşamları kullanabilirsiniz. Cildinizi hafif ıslatarak bir parmak kadar jeli yüzünüze yayın ve masaj yaparak köpürtün. Sonrasında dikkatlice durulayın ve nazikçe kurulayabilirsiniz. Jel ile temizledikten sonra cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile cildinize bakım yapabilirsiniz.

Etat Pur Yüz Temizleme Jeli Fiyatı

Bu yüz temizleme jelinin fiyatı 89.50 TL’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu