Sağlık & Estetik

Fastjel Ne İşe Yarar? Fastjel Nasıl Kullanılır?

Fastjel Özellikleri

Fastjel, genel olarak eklem, kas ve kemik hastalıklarını tedavi etmek için kullanılan bir kremdir. Bu yazımızda Fastjel kremi sizler için yazdık.

Fastjel Nedir?

Romatoid artrit veya osteoartrit tedavisinde bu jel krem kullanılır. Ayrıca adet krampları ve ağrı tedavisinde de kullanılır. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer durumlar için de kullanılabilir.

Fastjel bir NSAID’dir. Vücuttaki iltihaplanma ile bağlantılı bazı maddeleri bloke edebilir. NSAID’ler ağrı ve iltihaplanma semptomlarını tedavi eder. Bu semptomlara neden olan hastalıkları tedavi eder.

Fastjel Fiyatı

Bu jel kremin fiyatı 16.58 TL’dir.

Fastjel Ne İşe Yarar? 

Fastjel krem genel olarak romatoid artrit, osteoartrit, ankilozan spondilit, akut gut artriti, bursit, tendinit, travmatik sinovit gibi rahatsızlıkların akut ve uzun süreli şekilde iyileştirilmesi ve ağrıların geçmesi için kullanılır.

Fastjel Krem Ne İşe Yarar?

Bu krem genel olarak kaslar, eklemler ve bağlarda incinme, gerilme ve burkulmaların tedavisi için kullanılır. Bel ağrıları, omuz ağrıları, boyun ağrıları ve eklem iltihabı, romatoid artrit, osteoartrit,  ankilozan spondilit, tenidinit ve bursit gibi rahatsızlıkların tedavisi için bu krem uygulanır.

Fastjel Ne İçin Kullanılır?

Bu krem genel olarak romatizmal hastalıklar, eklem hastalıkları, kas ve kemik rahatsızlıklarının tedavisinde oldukça etkili bir şekilde kullanılır. Kaslardaki burkulma, incinme ve gerilmeler, kas ağrıları, bel ağrıları, omuz ve boyun ağrılarının iyileştirilmesi için kullanılır.

Fastjel Krem Nasıl Kullanılır?

Bu krem burkulma, incinme, ezilme, spor yaralanmaları gibi travmatik veya romatizmal orjinli ağrılarda, skleroterapi sonrasındaki venöz iltihaplanma gibi rahatsızlıklarda günde iki defa olmak üzere iki gram kullanılmalıdır. Yüzeyel tendinit rahatsızlığı için günde iki defa dört gram uygulanmalıdır. Küçük eklemlerde artroz rahatsızlıklarında günde üç defa dört gram kullanılmalıdır. 

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun ve jellerin kullanımı için sadece doktorunuzun tavsiyesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda theafrodit.com sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu