Sağlık & Estetik

Fito Krem Nedir? Fito Krem Nasıl Kullanılır?

Fito Krem Ne İşe Yarar?

Fito Krem, ciltteki yaralı ve hasar görmüş dokuları iyileştiren bir üründür. Her evde bulunan Fito Krem, çok yönlü kullanımlara sahiptir. Bu yazımızda Fito Krem’i her yönüyle ve her açıdan inceleyeceğiz.

Fito Krem Nedir?

Fito Krem su çiçeği kızarıklıkları, sivilce izleri, kapalı yaralar, derin kesikler, ameliyat dikişleri, travmatik yaralar ve yara izlerinin tedavisinde oldukça etkilidir. Saç ekimi sonrası iyileşme hızı için etkili bir tedavidir. Yatalak hastalarda vücudun bazı bölgelerinde oluşan derin iç çatlaklar ve yatak yaralarını tedavi etmek için Fito Krem’i kullanabilirsiniz. Dokuların yaşlanmaya karşı tedavisi ve cildin yenilenmesi ve etkilenen ciltte oluşan semptomları iyileştiren bir üründür.

Fito Krem Fiyatı

Bu kremin güncel fiyatı 23.17 TL’dir.

Fito Krem Ne İşe Yarar?

Her seviyedeki her tür yanık için kullanılan bu krem, soğuklardan kaynaklanan çatlakların tedavisinde de etkilidir. Bağışıklık sisteminden dolayı cilt değişikliği oluştuğunda ortaya çıkan cilt bozukluklarının iyileştirilmesi için kullanılır. Ayrıca yaralar, derin kesikler, cilt çatlakları, ameliyat izleri, yara izleri ve sivilce izlerinin tedavisinde kullanılır.

Fito Krem Ne İçin Kullanılır?

Fito Krem genel olarak ülser, yara, yara, sıyrık ve birinci ve ikinci derece yanıkların tedavisi için kullanılır. Ellerde ve ayaklarda soğuklardan dolayı oluşan cilt çatlaklarını iyileştirir. Cildin nemlenmesini sağlar. Yatak yaraları, travmatik yaralar, ameliyat sonrası oluşan yaralar, yanıklar ve derin kesiklerin iyileştirilmesi için cilde uygulanır.

Fito Krem Faydaları

Fito krem, dış ortama karşı koruyucu bir bariyer oluşturarak hızlı ve doğru bir cilt yeniden epitelizasyonu için uygun koşullar yaratır ve mikro ortamının kontrol altında tutulmasına katkıda bulunur; sonuç olarak ürün ülserlerin, yaraların, yaraların, sıyrıkların ve birinci ve ikinci derece yanıkların tedavisi için kullanılır.

Ülser, yara, yanık, ameliyat dikişleri, saç ekimi sonrası oluşan yaralar ve sıyrıkların tedavisine yardımcı olur, Birinci ve ikinci derece yanıkların tedavisine yardımcı olur.

Fito Krem Prospektüs

Ürünü ilk kullandığınızda, kapağın üst kısmında bulunan küçük zımba ile tüpü deliniz. Gerekli miktarda kremi alana uygulayınız. Gün içinde birkaç kez kullanabilirsiniz.

Fito Krem Kullananlar 

Fito Krem kullanan kişiler genellikle ciltteki hücrelerin hızlı bir şekilde yenilendiğini belirtiyor. Ayrıca ciltteki sivilce izleri, yara izleri, yaralar, yanıklar ve çatlakları iyileştirdiğini bildiriyor.

Fito Krem Kullanıcı Yorumları

Bu kremi kullananlar, kremin hızlı bir biçimde ciltteki kızarıklıklar, yanıklar, tahrişler ve çatlakları tedavi ettiğini söylüyorlar.

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun ve jellerin kullanımı için sadece doktorunuzun tavsiyesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda theafrodit.com sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu