Vücut Bakımı

Gisele Denis Color Facial Suncreen SPF50 Ürün İncelemesi

Gisele Denis Color Facial Sunscreen SPF50 Nasıl Kullanılır?

Gisele Denis Color Facial Sunscreen SPF50, renkli bir güneş kremidir. Yaz mevsimi yaklaşırken aradığınız güneş kremi bu olabilir. Renkli güneş kremi olarak bilinen bu ürün, güneşin zararlı etkilerini cildinizden ve bedeninizden uzak tutar ve bir kalkan görevi görür. Bu yazımızda Gisele Denis Color Facial Sunscreen SPF50 güneş kremini sizler için inceledik.

Gisele Denis Color Facial Sunscreen Spf50 Fiyatı

Bu ürünün fiyatı 86 lira ile 270 lira arasında değişiyor.

Gisele Denis Color Facial Sunscreen Spf50 Ne İşe Yarar?

Güneş kremlerinin işe yaramamasından bıktınız mı? Gisele Denis’in renkli güneş kremi ile vücudunuza ve yüzünüze özen gösterebilirsiniz. Mis gibi aromasına ve size getirdiği faydalara karşı koyamayacaksınız. 

Sarışın, kumral ve esmer ten rengine sahip kişileri güneşten korumak için özel olarak geliştirilmiş renkli yüz güneş koruyucu emülsiyon formatıdır. Son teknoloji ürünü formülü, C vitamini ve E vitamini ve cilt tonunu eşitler ve cilt kusurlarını düzeltmeye yardımcı olan pigmentler içerir. Güneş ışınlarının neden olduğu erken cilt yaşlanmasını önlemeye, koyu lekeleri önlemeye ve güneş lekelerini önlemeye yardımcı olan çok yüksek ve geniş spektrumlu koruma sağlayan güneş filtreleri SPF50 + içerir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Gisele Denis Yüz İçin Renkli Güneş Kremi SPF 50 Nasıl Kullanılır?

Güneşe çıkmadan 30 dakika önce yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgesine bu güneş kremini bolca ve eşit bir şekilde uygulamanız gerekir. Yemek yedikten, havluyla cildinizi kuruladıktan, yüzdükten veya egzersiz yaptıktan sonra en az 2 saatte bir sık sık tekrar uygulayın.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu