Yüz Bakımı

Gözlerinize Doğal Botoks Etkili Christian Breton Liftox Göz Çevresi Serumu

Christian Breton Liftox Göz Çevresi Serumu Ürün İncelemesi

Christian Breton Liftox Göz Çevresi Serumu, havyar özü, kolajen ve yılan zehri gibi değerli içeriklerle donatılmış göz çevresini sıkılaştırmaya ve toparlamaya yardımcı en etkili göz çevresi  serumudur.

Christian Breton Liftox Serumu nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır ve fiyatı nedir gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız.

Christian Breton Liftox Nedir?

Christian Breton Liftox Göz Çevresi Serumu, 2017 Fransız Kozmetik Ürün Ödüllü Tüm Dünya’da 12 Milyon adet satılan en iyi göz bakım ürünleri arasında gösterilmektedir.

Yılan Zehri Peptiti, cildin yaşlanmasını geciktiren, elastikiyetini ve parlaklığını arttıran kolajen, cildi sıkılaştıran ve yenileyen havyar özü, cildi pürüzsüzleştiren ve yumuşatan aloe vera ile birlikte güçlü bir oksidan olarak soya özü içermektedir. Soğuk metal roll-on başlığı ile göz çevresine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Christian Breton Liftox Ne İşe Yarar?

Doğal botoks etkili iğnesiz gençleşme sağlayan Liftox Serumu  gözleri kısarak bakma ve mimik hareketlerinden oluşan kırışıklıklara lifting etkisi yaparak ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır.

Göz çevresindek aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Metal roll on başlığı göz çevresine masaj yaparak uygulamanızı ve kan dolaşımını hızlandırarak rahatlama sağlar.

Christian Breton Liftox Nasıl Kullanılır?

Christian Breton Liftox serumu buzdolabında saklayabilirsiniz. Böylece soğuk metal roll on çöz çevrenizdeki yorgunluk belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Hem gece hem gündüz kullanımına uygundur. Yoğun geçen günlerinizde gün içerisinde makyaj üzerine bile uygulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu