Sağlık & Estetik

Hamazinc Krem Nedir? Hamazinc Krem Ne İşe Yarar?

Hamazinc Krem Özellikleri

Hamazinc Krem genel olarak cildi onaran, cilt dokusunu yenileyen ve tahrişi gideren bir üründür. Bu yazımızda Hamazinc Krem’i sizler için yazdık.

Hamazinc Krem Nedir? 

Bu krem, cildinizi hızlı ve etkili bir şekilde tazeleyen, tahriş ve kaşıntı problemlerini gideren özel bir formüldür. Günlük koruma ve bakım için uygundur. Bebeklerde ve çocuklarda rahat bir şekilde kullanılabilir.

Hamazinc Krem Ne İşe Yarar? 

Hamazinc krem, içerdiği çinko oksit sayesinde uygulanan bölgeyi kurutma etkisine sahiptir. Hamamelis virginiana özü iltihabı önler. İçindeki talk buharlaşma yüzeyini iyileştirir ve nemi emer. Cilt yüzeyindeki sürtünmeyi önler ve ferahlatır. İçeriğindeki gliserin cildi yumuşatır ve esnemeyi engeller.

Hamazinc Krem Fiyatı

Bu kremin güncel fiyatı 17.29 TL’dir.

Hamazinc Krem Ne İçin Kullanılır?

Bu krem hamamelis virginiana distilatı ve çinko oksit ile zenginleştirilmiştir. Cilt üzerinde kullanılan cadı fındığı yani hamamelis virginiana distilatı, doku büzücü, kanamayı durdurucu ve iltihap giderici özelliklere sahiptir. 

Bu krem bebek ve çocuklardaki pişiklerde, ciltteki mantar enfeksiyonları ve bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde, güneş yanıklarında, yanıklarda, çizik ve kesiklerde, emziren annelerin göğüs uçlarındaki çatlakların tedavisinde kullanılır.

Hamazinc Krem Kullananlar

Bu kremi kullananlar, kremin ciltteki kızarıklık, tahriş, pişik, tıraş sonrası tahriş, küçük yaralar, izler, kesikler, çizikler ve sıyrıklar üzerinde çok etkili olduğunu belirtiyorlar.

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun ve jellerin kullanımı için sadece doktorunuzun tavsiyesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda theafrodit.com sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu