Sağlık & Estetik

Hametan Krem Ne İşe Yarar? Hametan Krem Nasıl Kullanılır?

Hametan Krem Özellikleri

Hametan Krem Ne İşe Yarar? Hametan Krem Nasıl Kullanılır?

Hametan Krem genel olarak ciltteki iltihabı gideren ve cildi yatıştıran bir üründür. Bu yazımızda Hametan Krem’in ne işe yaradığı, fiyatı, nasıl kullanıldığı ve kullanıcı yorumlarını inceleyeceğiz.

Hametan Krem Nedir?

Bu krem ciltteki iltihabı tedavi eder, akne ile savaşır ve saç derisi hassasiyetini azaltır. Enfeksiyonu gideren Hametan Krem, cilt tahrişini azaltır, cilt hasarına karşı korur ve enfeksiyonu önler.

Hametan Krem Fiyatı

Bu kremin fiyatı 11.30 TL’dir.

Hametan Krem Ne İşe Yarar? 

Hametan ciltteki çeşitli iltihapların giderilmesi için yaygın olarak kullanılır. Yağlı bir yapısı olan bu krem, cildi nemlendirir ve hücreleri yeniler. Güneş lekelerini, akneleri, sivilce izlerini, pişik ve isilikleri giderir. Yara ve sürtünmeden dolayı oluşan tahrişleri iyileştirir. Güneş yanığı ve ciltteki koyu lekeleri giderir. Hafif yanıkları tedavi eden Hametan Krem, cilt döküntüleri ve dudak çatlaklarını iyileştirir. Aynı zamanda emziren kadınların göğüs ucu çatlaklarını iyileştirir. 

Hametan Krem Ne İçin Kullanılır?

Bu krem genel olarak bebeklerin ve küçük çocukların pişiklerinde, birinci ve ikinci derece yanıklarda, güneş yanıklarının tedavisinde, çizik, kesik gibi yüzeysel cilt lezyonlarında, emziren annelerde göğüs ucu çatlaklarının bakımında ve korunmasında, kurumuş, çatlamış ciltlerin bakımı ve korunması için kullanılır.

Hametan Krem Prospektüs

Hametan Krem çeşitli cilt tahrişlerini, sivilceleri, sivilce izlerini, dudak çatlaklarını, birinci ve ikinci derece yanıkları, güneş yanıklarını, pişikleri ve ciltteki koyu lekeleri giderir. Bu kremi etkilenen bölgeye hafifçe ovalayarak uygulayabilirsiniz.

Hametan Mavi Krem Ne İşe Yarar? 

Bu krem kuru cildi nemlendirir, besler ve onarır. Cilt tahrişlerini iyileştirir. Bunun yanı sıra hafif yanıkları ve güneş yanıklarını tedavi eder. Ciltteki sivilceleri, sivilce izlerini, dudak çatlaklarını, cilt iltihabını, pişikleri ve ciltteki koyu lekeleri tedavi eder.

Hametan Krem Kullananlar 

Kullanıcılar bu kremi günlük nemlendirici olarak kullandıklarını ve cildi etkili bir biçimde nemlendirdiğini belirtiyorlar. Ayrıca roaccutane tedavisi sonrasında oluşan ciltteki kızarıklıklar, döküntüler ve tahrişleri gideren bir ürün olduğunu söylüyorlar. Bunun yanı sıra dudak kurulukları ve çatlakları için etkili olduğunu da ekliyorlar.

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun ve jellerin kullanımı için sadece doktorunuzun tavsiyesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda theafrodit.com sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu