Vücut Bakımı

Hamileler İçin Karın Çatlağı Kremi(Palmer’s Stretch Marks Ürün İncelemesi)

Palmer's Stretch Marks Ne İşe Yarar?

Palmer’s Amerika’nın kakao yağı formülleriyle bilinen en ünlü kozmetik markasıdır. Markanın bağlı olduğu E.T Browne ilaç şirketi 160 yıl önce kurulmuş Amerika’nın en köklü markalarından biridir. Cilde yumuşaklık ve parlaklık veren kakao yağı kremleri, losyonları, dudak balsamları ile öne çıkmaktadır. Özellikle hamilelik döneminde ve sonrasında oluşan çatlaklar için özel geliştirilmiş formülleriyle sunulan çatlak kremleri en popüler ürünleri arasında gösterilmektedir.

Palmer’s Stretch Marks Massage Lotion Nedir?

Palmer’s Stretch Marks Massage Lotion, hamilelik döneminde ve sonrasında oluşan çatlaklar için geliştirilmiş cildin elastik yapısını korumaya yardımcı bileşenler içeren her cilt tipine uygun losyondur.

İçinde doğal yağlar, kakao yağı ve E vitamini gibi antioksidanlar bakımından zengin bileşimler içerir. Tüm vücut kullanımı için uygundur. Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

Palmer’s Stretch Marks Massage Lotion Ne İşe Yarar?

Hamilelik döneminde ve sonrasında karın bölgesinde ve çevresinde oluşan çatlakları önler, cildi nemlendirir ve bakım sağlar.

Saf kakao yağı ve shea yağı, doğal yağlar, kolajen, elastin ve lutein, cildi 48 saat boyunca nemli ve esnek tutarak cildin daha kolay gerilmesini sağlar. Hamilelik sırasında ve sonrasında veya ani kilo değişimlerinde oluşan çatlaklar için yaygın olarak önerilir. Bu yağlı olmayan losyon, normal nemlendiricinizin yerine tüm vücut kullanımı için idealdir.

Palmer’s Stretch Marks Massage Lotion Nasıl Kullanılır?

Masaj losyonunun banyodan sonra tüm vücuda özellikle karın bölgesine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Hızlı emilimi, kolay uygulanması özellikleri ile hafif bir losyondur.

Palmer’s Stretch Marks Massage Lotion Fiyatı

Palmer’s Masaj Losyonunun 125 ml için 103 TL’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu