Yüz Bakımı

Heliocare 360º Water Gel Güneş Koruyucu Ürün İncelemesi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için artık hem yaz hem de kış aylarında güneş koruycu kullanmak günlük cilt bakımının önemli bir parçası haline geldi. Cilt problemlerini önlemek ve cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlamak için cildinize uygun güneş koruyucuyu seçerek ilk adımı atabilirsiniz.

Su bazlı formülüyle öne çıkan güneş koruyucu kremlerden Heliocare 360º Water Gel’i Sizler için inceledik.

Heliocare 360º Water Gel Ne İşe Yarar?

Heliocare 360º Water Gel Güneş Koruyucu, UVB, UVA’ya karşı geniş spektrum korumasıyla cildinizin karşılaştığı çevresel etkilere karşı cildin korunmasını sağlar.

Sadece UVA ,UVB değil aynı zamanda kızılötesi ışınlara, cep telefonu tablet ve bilgisayar gibi zararlı mavi ışınlar yayan cihazlara karşıda tam koruma sağlar. Güçlü antioksidanlar ve aktif maddelerle zenginleştirilmiştir. SPF50 + özellikli yapısıyla gün boyu cildinizde etkisini sürdürür. Özel nemlendirici kompleksi ile tüm cilt tipleri için uzun süreli nemlendirme sağlarken hafif jel dokusu sayesinde ciltte hızlı emilim sağlar.

Gelişmiş hidrasyon sistemi ile tek kullanımda dahi 1 haftadan fazla nemlendirme özelliği vardır, cildinizi kirliliğe karşı bir bariyer oluştururken aynı zamanda hidrasyonun korunmasına yardımcı olur. Aynı zamandan mükemmel bir makaj bazı olarakta kullanılır.Her cilt tipi için uygundur.

Heliocare 360º Water Gel Nasıl Kullanılır?

En hassas cilt tipleri de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Kullanmadan önce çalkalayarak sonrasında uygulayabilirsiniz. Güneşe çıkmadan en az 20 dk önce uygulanmalıdır. Hızlı emilim sağlar. Komedojenik olmayan ve suya dayanıklı, yüksek güneşe maruz kalma dönemlerinde tekrar uygulama tavsiye edilir.

Heliocare 360º Water Gel Kullanım Deneyimi

Jel kıvamı ve cilde kolayca uygulanmasını sağlayan yapısıyla tam not almayı başarıyor. Ekstra nemlendirici etkisinin olması güneş koruyucunın altına ek bir nemlendirici sürme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Hızlı emilen yapısı ve ciltte hafif bir etki bırakması özellikle günlük kullanım için oldukça konfor sağlıyor.

Heliocare Color Gel Güneş Koruyucu SPF 50+ Ürün İncelemesi için tıklayın.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu