Yüz Bakımı

Heliocare Color Gel Güneş Koruyucu SPF 50+ Ürün İncelemesi

Heliocare Color Gel Güneş Koruyucu SPF 50+ Ne İşe Yarar?

Cildimizi güneş zararlı ışınlarına karşı korurken aynı zamanda cilt kusurlarımızı da biraz kapatmak isteriz. Özellikle yazın güneşin etkisiyle artan cilt lekeleri ve sivilceleri ciltte ağırlık yapmayan ürünlerle kapatmak, cildin nefes almasını sağlamak açısından oldukça önemlidir. Güneş koruyucu özelliği yanında filtreleme özelliğini birleştiren ürünlerden Heliocare  Color Gel Cream Spf 50+  sizler için inceledik.

 

Heliocare Color Gel Cream Ne İşe Yarar?

Heliocar Color Gel Cream, güçlü formülüyle cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken  kapatıcı özelliğiyle cilt kusurlarınızı kapatmanıza yardımcı olur. Güneşe maruz kalmadan önce, sırasında ve sonrasında cildin bağışıklık savunmasını etkinleştirir. Cilt hücrelerinde kansere yol açabilecek DNA hasarını inhibe eder. Ciltteki yapısal değişiklikleri önlemeye yardımcı olur ve cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır.

SPF 50 ile UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlarken, enzimler güneşin zarar görmesini önlemek için DNA’yı onarır. Antioksidan yönünden zengin yeşil çay ekstresi, E vitamini ve yenilikçi bir bileşen olan Fernblock içerir. Fernblock kendini güneş ışınlarına karşı koruma özelliğine sahip bir eğrelti otu özüdür.

 

Heliocare Color Gel Cream Nasıl Kullanılır?

Yağlı olmayan formülüyle ve kolayca uygulanan yapısıyla cilt tonunda sağlıklı bronz bir görünüm sağlar. Ürünü eşit şekilde cilde uygulamak için bir fondöten fırçası kullanabilirsiniz ya da parmaklarınızla uygulama yapabilirsiniz. Cildinize eşit bir şekilde dağıtarak uygulayabilirsiniz. Terledikten veya yüzdükten sonra her iki saatte bir tekrar uygulamanız tavsiye edilir. Sağlıklı, doğal bir görünüm için uygulamadan sonra, güneşe çıkmadan önce en az on beş dakika beklemelisiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

Heliocare Color Gel Cream Kullanım Deneyimi

Sabahları temiz cildinize az bir miktar sürdükten sonra en az 4-5 saat kalıcılık sağlaması oldukça iyi. Güneş koruma özelliği yanında cilt tonunu eşitleyici özelliği ek bir kapatıcı ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Yağsız jel kıvamı sayesinde özellikle sıcak havalarda cildinizde parlama yapmadan doğal bir görünüm için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Heliocare 360º Water Gel Güneş Koruyucu Ürün İncelemesi için tıklayın.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu