Yüz Bakımı

Hyaluronik Asit ile Cildinizi Yenileyin

Hyaluronik Asit Ne İşe Yarar?

Etat Pur, Bioderma ve Institut Esthederm markalarıyla aynı gruba sahip Naos’un kozmetik dünyasına yeni bakış açısı sunarak geliştirdiği markalarından biridir. Bu marka cildin doğal işleyişinden ilham alır ve her cilt tipine mükemmel uyum sağlayarak cildin biyolojik dengesini yaşlanmaya karşı korur.

Hedef odaklı ve kişiselleştirilmiş çözümler sunan Etat Pur konsantre bakım ürünleri cildin ihtiyacı olan yerde emilir ve cilt sorunlarınızı hedefler. Konsantre bakım ürünleri bakım serumlarından farklı olarak ihtiyacınıza yönelik ve hızlı emilim ile gözle görünür sonuç sağlar.

Sürdürülebilir yaşam mottosuyla yola çıkan Etat Pur markasının ambalajları % 100 dönüştürülebilirdir ve doğaya zarar vermez. Bu yazımızda Etat Pur Hyaluronik Asit konsantre bakım ürünü nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Fiyatı nedir? gibi sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Etat Pur Hyaluronik Asit Nedir?

Hyaluronik asit, vücudumuzun tüm bağ dokusunda eklemlerde ve ciltte doğal olarak yer alan bileşenlerden biridir. Bağ dokusuna esneklik, sağlamlık ve nem kazandırır. Hyaluronik asit, kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen oldukça mucizevi bir bileşendir.

Etat Pur Serisinde yer alan Hyaluronik Asit, saf konsantre özelliği ile kırışıklıkların azalmasına cildin daha sıkı ve esnek görünmesine yardımcı olan bir konsantre bakım ürünüdür. Cildin su tutma kapasitesini arttıran moleküller ile cildi yeniler ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

Etat Pur Hyaluronik Asit Ne İşe Yarar?

Etat Pur, hyaluronik asit konsantre bakım ürünü kırışıklıkların azalmasını sağlar cildin esnekliğini korumasına yardımcı olur. Cilt yenilenmesi ve taze bir görünüme kavuşmasını sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir.

Etat Pur Hyaluronik Asit Nasıl Kullanılır?

Şişenin tabanına basarak 4 damlayı avuçlarınıza damlatınız.  Tercihen akşamları bakım kreminden önce temizlenmiş cildinize özellikle kırışıklıkların olduğu bölgeler olmak üzere tüm yüze uygulayabilirsiniz. Konsantre bakım ürünü uyguladıktan sonra üzerine nemlendiricinizi sürebilirsiniz. 8 hafta boyunca kullandığınızda gözle görünülür değişime fark edeceksiniz.

Etat Pur Hyaluronik Asit Fiyatı

Etat Pur Hyaluronik Asit Serumu fiyatı 159.50 TL’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu