Yüz Bakımı

Kiehl’s Göz Kremi Ürün İncelemesi

Kiehl's Göz Kremi Özellikleri

Kiehl’s Göz Kremi sayesinde göz çevresine komple bakım yapabilirsiniz ve cildinizin sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu yazımızda Kiehl’s Göz Kremi’ni sizler için yazdık.

Kiehl’s Avokadolu Göz Kremi Özellikleri 

Göz altı bölgesinde oluşan yorgunluk, pigmentasyon, koyu halkalar, aşırı hassasiyet, kuruluk, morluklar ve kırışıklıklar çok belirgindir. Çünkü, göz kapağı derisi özellikle hassas ve kırılgandır. 

Bu kremin içinde cildi nemlendirmek ve aydınlatmak için avokado yağı, shea yağı ve C vitamini vardır. Göz altı bölgesini nemlendiren, parlak gösteren ve pürüzsüz olmasını sağlayan Kiehl’s Göz Kremi, cilde kolayca emilir. C vitamini göz bölgesi için harika çünkü iki şey yapıyor – pigmentasyonu azaltıyor ama aynı zamanda kolajen de üretiyor. Yani göz altındaki o hassas cildi biraz daha kalın hale getiriyor. Temel olarak, ince çizgiler konusunda endişeleriniz varsa, bu krem ​​bu amaç için de etkili olabilir. Oldukça yoğun ve zengin dokulu bir krem, bu yüzden sadece makyajı çıkardıktan, temizledikten ve tonik kullandıktan sonra kullanmanızı öneriyoruz.

Kiehl’s Avokado Göz Kremi Faydaları

Kiehl’s markasının zengin ve kremsi Avokado Göz Kremi, hassas göz bölgesini nazikçe nemlendirmek için avokado ile zenginleştirilmiş benzersiz, konsantre bir dokuya sahiptir. Formül göze yayılmaz ve oftalmolog ve dermatolog tarafından test edilmiştir.

Avokado yağı içeren zengin ve kremsi Kiehl’s Göz Kremi, hassas göz bölgesini beslenmiş hissi bırakır. Eşsiz, konsantre doku, hassas göz bölgesini nazikçe nemlendirmek için avokado ile zenginleştirilmiştir ve beta-karoten ve shea yağı ile formüle edilmiştir.

Hassas göz altı bölgesini nazikçe nemlendirir. Göz altını hızlı bir şekilde nemlendirir ve nemi cilde hapseder. Formül gözlere temas etmez ve oftalmolog ve dermatolog tarafından test edilmiştir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için idealdir.

Tropikal bir Amerikan ağacının meyvesinden elde edilen avokado yağı, zengin, yağ asidi yumuşatıcıdır. Avokado yağı, herhangi bir meyve yağının en nemlendiricisi olarak bilinir. Aynı zamanda doğal bir amino asit proteinleri, A vitamini, D vitamini, E vitamini ve potasyum kaynağıdır. Cildin doğal nemini geri kazanmasına yardımcı olur.

Beta-Karoten, ağırlıklı olarak havuç gibi birçok turuncu/kırmızı sebzede bulunan doğal olarak türetilmiş bir antioksidandır. A vitamini üretiminde kullanılır ve cilt bakım ürünlerinde kullanıldığında portakal rengi verir.

Shea Yağı, Afrika karite ağacının meyvesinden elde edilen doğal yağdır ve nemlendirici özelliğinden dolayı losyonlarda ve temizlik ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Cildi dehidrasyondan korur, cildin esnekliğini geri kazandırır ve kuru cilt görünümünü iyileştirir.

Kiehl’s Avocado Eye Cream Nasıl Kullanılır?

Temizlenmiş cildinize bu kremi parmak ucunuzla göz çevresine uygulayınız. Hassas göz çevresine hafifçe masaj yapınız. Cildi çekiştirmeden uygulama yapmaya dikkat ediniz. Bu krem gündüz veya gece uygulanabilir.

Kiehl’s Göz Altı Morlukları Kremi Kullananlar

Bu kremi kullananlar göz çevresindeki morlukların düzenli kullanım sonucunda yok olduğunu belirtiyorlar.

Kiehl’s Göz Çevresi Kremi Yorumları

Bu göz çevresi kremini kullananlar, hassas göz çevresine nazik davrandığını, kurutmadığını ve hafif dokusuyla cildi nemlendirdiğini belirtiyorlar. Göz çevresindeki şişlik ve morlukları da iyileştirdiğini bildiriyorlar.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu