Yüz Bakımı

Kiehls Nemlendirici Ürün İncelemesi

Kiehls Nemlendirici Özellikleri

Kiehls Nemlendirici Krem, günlük kullanıma uygun, nemlendirici bir kremdir. Kolayca emilen, hafif bir dokuya sahip bu 24 saate kadar cildi nemlendiren Kiehls Nemlendirici Krem, cildin gün boyu mutlu bir şekilde nemli kalmasına yardımcı olan nemlendirici ve su tutucu bileşenlerle formüle edilmiştir.

Kiehls Nemlendirici Krem Özellikleri

Ultra Facial Cream, Kiehl’s markasının ikonik, hafif dokulu, 24 saate kadar nemlendiren, cildin nemini muhafaza etmesine yardımcı olarak cildin rahat ve dengeli hissetmesini sağlar. Kiehl’s Nemlendirici Krem benzersiz, hızlı emilen kremi, sürekli rahatlık ve nem dengeli bir cilt için havadaki nemi emerek gün boyunca su takviyesi sağlar.

Bu ultra nemlendirme sağlayan Kiehls Nemlendirici Krem cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur ve cildin nemini korumaya yardımcı olmada oldukça etkili olan yağdan türetilen squalane ile formüle edilmiştir. Deniz buzullarındaki mikroorganizmalardan ekstrakte edilen bir glikoprotein olan antarktisin, aşırı iklimlerde gelişme kabiliyeti ile dikkat çekiyor. Bu krem ciltteki nem kaybını azaltır ve su takviyesine yardımcı olur.

Kiehls Nemlendirici Cilde Faydaları

Kiehls Nemlendirici Krem, cildi gün boyu güzelce nemlendiren hafif ama etkili bir losyondur. Squalane, A vitamini ve E vitamini gibi nazik, cilt dostu bileşenler içeren bu yüz nemlendiricisi tüm cilt tipleri için formüle edilmiştir. Squalane cilt tarafından kolayca emilir ve bu hafif losyonun yüzeyin altından beslenmesini ve nemlenmesini sağlar. Cildi yüzeyin altından besler ve nemlendirir. Uzun süreli yumuşak ve esnek sonuçlar için günlük olarak temizlenmiş yüze uygulayınız. 

Yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı görünen bir cilt için 24 saate kadar kalıcı nemlendirme sağlar. İki kat daha fazla nem ile hidrasyon seviyelerini dengeler. Ultra hafif dokusuyla cilt tarafından kolayca emilir. Kokusuz formüle edilmiştir. 

Kiehls Nemlendirici Nasıl Kullanılır?

Temizlenmiş ve toniklenmiş cildinize bu nemlendirici kremi nazik bir biçimde uygulayınız. 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu