Yüz Bakımı

Kiehls Retinol Ürün İncelemesi

Kiehls Retinol Özellikleri

Kiehl’s Retinol Serum, kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltan, cildi sıkılaştıran ve minimum rahatsızlıkla doku ve tonu eşitleyen günlük mikro dozda güçlü bir üründür. Bu yazımızda Kiehls Retinol Serum’u sizler için inceledik.

Kiehl’s Retinol Özellikleri

Kiehl’s Retinol Serumu, genç görünen bir cilt için nazik cilt yüzey dönüşümünü desteklemek üzere seramidler ve peptid ile birlikte günlük güçlü mikro dozda saf retinol ile formüle edilmiştir. Kiehl’s yaşlanma karşıtı serumunun hassas mikro doz formülasyonu, minimum görünür kızarıklık, kuruluk veya soyulma ile gözle görülür sonuçlar verir. Kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalır. Cildin daha sıkı ve dolgun olmasını sağlar. Gözenekler küçültülmüş görünür. Cilt tonu ve dokusu daha eşittir. Kiehl’s retinol serumu hızlı emilen hafif bir kremdir. Bu serum paraben, koku, mineral yağ, ftalat içermez.

Saf retinol, yumuşak bir günlük güçte mikro dozda, yüzeye yeni taze cilt getirmek için cilt yüzey dönüşümünü sürekli olarak hızlandırır. Bu, gözle görülür şekilde yenilenen ve genç görünen cilt için gözle görülür yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcı olur.

Seramidler, hem ciltte hem de saçta doğal olarak bulunan lipidlerdir. Kiehl’s formülündeki Seramidler, cildin retinol toleransını artırmak için nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Seramidler, cildin retinol toleransını artırmak için nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Peptidler, cilt bütünlüğünü geliştirmek için çalışır ve optimum görünür gençlik yenileyici sonuçlar almasına yardımcı olur.

Kiehl’s Retinol Serum Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra, Kiehl’s Retinol Serumu göz altı ve kaz ayağı bölgesi de dahil olmak üzere tüm yüze, gözlere, göz kapağı bölgesi ve dudaklarla temasından dikkatlice kaçınarak uygulayınız. Kiehl’s yaşlanma karşıtı serumu sabah veya akşam kullanılabilir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu