Yüz Bakımı

Kiehl’s Ultra Facial Cream Ürün İncelemesi

Kiehl's Ultra Facial Cream Özellikleri

Kiehl’s Ultra Facial Cream oldukça hafif ve ince bir dokuya sahip ve cildi nemlendiren bir kremdir. Bu yazımızda Kiehl’s Ultra Facial Cream özelliklerini ve kullanım şeklini sizler için yazdık.

Kiehl’s Ultra Facial Cream Özellikleri

Kiehl’s Ultra Facial Cream, Kiehl’s markasının en popüler nemlendirici kremdir. Bu krem ultra hafif dokuludur, 24 saat nemlendirme için skualen ile formüle edilmiştir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Cildin yumuşak, dengeli ve rahat hissetmesini sağlamak için 24 saat nemlendirme sağlar. SPF 30 geniş spektrumlu koruma ile cildi zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.

Bu nemlendirici kremin içinde bulunan squalane, cilde olağanüstü afinitesi ile bilinen zeytinlerden elde edilen son derece rafine bir nemlendirici yağdır. Kiehl’s nemlendirici krem formülü içinde, squalanein cildin nem bariyerini güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olduğu bilinmektedir.

Bu kremin içindeki gliserin, iyi bilinen bir cilt bakım bileşeni, son derece uyumludur ve ciltte doğal olarak bulunur. Kiehl’s formülleri içinde, nemi muhafaza etmeye ve cildi yumuşatmaya yardımcı olduğu bilinen güçlü bir nemlendiricidir.

Aslen Antarktika deniz buzullarından elde edilen, Kiehl’s formüllerindeki Glacial Glycoprotein, derinin nemlenmesine ve cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

Ultra Facial Cream Moisturizer, kuru cildi yumuşatmak ve yumuşatmak için klinik olarak test edilmiştir. Uygulamadan sonra kuru cilt anında daha pürüzsüz olduğu için sonuçları hemen görmeye başlayabilirsiniz. Cildi pürüzsüz, nemli ve yumuşak hale getiren bu krem cildi daha sağlıklı hale getirir.

Kiehl’s Ultra Facial Cream Nasıl Kullanılır?

Cildinizi emizledikten sonra, anında nemlendirmek ve gün boyunca nem kaybıyla mücadele etmek için yüzünüze ve boynunuza bu kremi dairesel hareketlerle uygulayınız. Cilt bakım rutininizin tamamlayıcısı olarak sabah ve gece kullanabilirsiniz.

Kiehl’s Ultra Facial Cream Kullananlar 

Bu kremi kullananlar mucizevi bir biçimde ciltlerinin nemli ve sağlıklı olduğunu belirtiyorlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu