Yüz Bakımı

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 Ürün İncelemesi

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 Özellikleri

La Roche Posay Cicaplast Baume B5, hassas ve kolay tahriş olan ciltler için ideal bir nemlendirici kremdir. Bu yazımızda La Roche Posay Cicaplast Baume B5 nemlendirici kremi sizler için inceledik.

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 Özellikleri

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5, shea yağı içeren yatıştırıcı terapötik çok amaçlı bir kremdir. Kuru cildi ve yüz, dudaklar, vücut ve ellerdeki tahrişi giderir.

Kuru cildi nemlendirir ve kuruluktan kaynaklanan cilt tahrişinin gözle görülür belirtilerini yatıştırır. Cilt balsamı, shea yağı ve gliserin ile yüz, dudaklar, vücut ve ellerde kuru ve çok kuru ciltler için günlük rahatlama sağlar. Zengin, nemlendirici, yağsız, yapışkan olmayan cilt balsamı formülü mat bir son bırakır. Pantenol (bir B5 vitamini formu) ve mineral bakımından zengin La-Roche Posay Termal Suyu ile cildi yatıştırır. Bu krem 4 aydan büyük yetişkinler, çocuklar ve bebekler için uygundur. Hassas ciltler için uygundur. Dermatolog ve alerji testi yapılmıştır.

Pantenol (bir B5 vitamini formu), pürüzlü ve kuru cildi yatıştırır. Shea yağı ve gliserin cildi beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. Madecassoside, bakır, çinko ve maganez kuru, tahriş olmuş cilt görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur. La Roche-Posay Termal Suyu, bilimsel olarak kanıtlanmış yatıştırıcı ve antioksidan özelliklere sahip mineraller açısından doğal olarak zengindir.

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 Nasıl Kullanılır?

Bu nemlendirici kremi kuru cilt tahrişlerini beslemek ve yatıştırmak için kullanabilirsiniz. Cildi temizlemek ve kurutmak için gerektiği kadar krem ​​uygulamalısınız. Vücut, yüz ve dudaklara uygulanabilir. Bu nemlendirici kremi uygularken göz çevresinden kaçınmanız önemlidir.

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 Kullananlar

Bu kremi kullananlar hassas, kuru ve kızarıklığa eğilimli ciltler için ideal olduğunu söylüyor. Ayrıca cilt yenileme özelliğinin çok etkili olduğunu belirtiyorlar.

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 Süslü Sözlük Yorumları

Kullanıcılar dudaklardaki kuruluk, çatlaklar ve yaralar için bu kremin iyi geldiğini belirtiyorlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu