Yüz Bakımı

La Roche Posay Effaclar Koleksiyonu İncelemesi

La Roche Posay Effaclar Koleksiyonu Özellikleri

La Roche Posay Effaclar, akne ve sivilce tedavisi için kullanılan bir üründür. Bu yazımızda sizler için La Roche Posay Effaclar ürününü inceledik.

La Roche Posay Effaclar Duo Özellikleri

Benzoyl Peroxide ile La Roche-Posay Effaclar Duo İkili Akne Tedavisi, akne ve siyah noktaların azaltılmasına yardımcı olmak için tüm yüz veya nokta tedavisi olarak kullanılabilir.

Yağsız olan bu formül, 10 günde sivilcelerin %60’ını azaltır.  Çift etki, benzoil peroksit ve lipo-hidroksi asit ile akne lekelerinin, siyah noktaların ve beyaz noktaların sayısını ve şiddetini azaltır. Tam yüz akne tedavisi veya leke tedavisi olarak kullanılabilir. 

Kurutmayan, cilde hızlı emilen dokusu olan bu ürün, hassas ciltler için uygundur. Komedojenik olmayan bu ürün, dermatolog onaylı ve alerji testi yapılmıştır.

%5.5 benzoil peroksit, tahrişi azaltmaya yardımcı olmak için formüle edilmiş benzersiz bir mikronize format ile lekeleri temizlemek için gözeneklere nüfuz eder. Lipo-hidroksi asit, pürüzleri ve cilt dokusunu kademeli olarak yumuşatırken kiri ve kalıntıları nazikçe temizler. Gliserin cildi nemlendirir ve nemlendirir. Silika, ciltteki fazla yağı emmeye yardımcı olur.

Bu ürünü günlük, akne tedavisi olarak kullanabilirsiniz. Etkilenen bölgelere sabah ve/veya akşam günde 1-2 kez ince bir tabaka halinde uygulamalısınız.

La Roche Posay Effaclar Jel Özellikleri

La Roche Posay Effaclar, akneye yatkın ciltler için formüle edilmiştir. Salisilik asit içeren ilaçlı jel temizleyici fazla yağı hedefler, nazikçe eksfoliye eder ve akne oluşumlarını temizlemeye yardımcı olur.

Yüz yıkama ürünü fazla yağı ve kirleri giderir.  Yağsız yüz yıkama formülü, salisilik asit ile sivilceleri, siyah noktaları ve beyaz noktaları temizlemeye yardımcı olur. Lipo-hidroksi asit ile cilt dokusunu pürüzsüzleştirmek için yağlı cildi nazikçe eksfoliye eder. Hassas ciltler için uygundur.

La Roche Posay Effaclar Serum Özellikleri

La Roche Posay Effaclar Serum ciltteki tüm düzensizlikleri, ince çizgileri ve kırışıkları görünür şekilde azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Sivilceleri hedefleyen ve kusurların ve kusurların görünümünü azaltan ultra konsantre bir serumdur. Ciltteki kusurları hedefleyen bu serum, ciltteki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Gözenekler gözle görülür şekilde sıkılır. Sebum salgısını düzenler. Akne ve sivilceleri tedavi eden bu serum aynı zamanda izleri soldurur.

Bu serumu gece rutininizin bir parçası olarak günde bir tane kullanınız. Bu serumdan az miktarda parmak uçlarınıza aldıktan sonra göz çevresinden kaçınarak cilde uygulayınız. Bu ürünü kullanırken uzun süre güneşe maruz kalmaktan kaçınınız ve günlük olarak güneş kremi uygulayınız.

La Roche Posay Effaclar Tonik Özellikleri 

La Roche Possay Effaclar Tonik, ciltteki kusurlara odaklanır ve geniş gözeneklere eğilimli yağlı ciltler için mikro eksfoliyan, büzücü bir toniktir.

Yağlı ve lekelere, kusurlara ve genişlemiş gözeneklere meyilli hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Cilt temizlendikten sonra kullanılan bu ürün, fazla yağın giderilmesine, gözeneklerin açılmasına ve görünümlerinin gözle görülür şekilde azalmasına yardımcı olur. Makyaj temizleme işlemini mükemmel şekilde tamamlar. Alerjik reaksiyonlara yatkın olanlar için uygundur.

Bu toniği sabah ve akşam bir pamuklu ped ile yüzünüze ve boynunuza nazikçe uygulayınız.

La Roche Posay Effaclar Tanışma Kiti

La Roche-Posay Effaclar Tanışma ​​Kiti, akneye meyilli hassas ciltlerde günlük kullanım için Effaclar Arındırıcı Köpüren Jel ve Effaclar Duo içerir. Effaclar serisi hassas, yağlı, akneye meyilli ciltler için günlük kullanıma uygundur. 

La Roche Posay Effaclar Duo Kullananlar

Kullanıcılar, ciltteki sivilceleri ve sivilce izlerini iyileştirdiğini belirtiyor. Ayrıca kullanan insanlar cildin daha berrak ve aydınlık hale geldiğini de söylüyor.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu