Vücut Bakımı

La Roche Posay Güneş Kremi Ürün İncelemesi

La Roche Posay Güneş Kremi Özellikleri

La Roche Posay Güneş Kremi, suya dayanıklı ve tere dayanıklı bir cilt bakımı ürünüdür. Bu yazımızda herkes tarafından severek kullanılan La Roche Posay Güneş Kremi ürününü sizler için inceledik.

La Roche Posay Güneş Kremi Fiyatı

Bu güneş kreminin fiyatı 115 lira ile 350 lira arasında değişir.

La Roche Posay Güneş Kremi Özellikleri

Yüz için ultra su geçirmez, tere ve kuma dayanıklı güneş koruması sağlayan bu güneş kremi, yüksek geniş spektrumlu koruma sağlar.

Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Bu geniş spektrumlu SPF 50+ yüksek koruma sıvısı suya, tere ve kuma karşı dayanıklıdır. Yağlı olmayan ve beyaz iz bırakmayan, uygulaması kolay sıvı formüldür. Geniş, fotostabil UVA/UVB koruması (SPF 50+) sağlar.

La Roche-Posay Termal Kaynak Suyu ile birlikte patentli filtreleme sistemi Mexoplex® sayesinde UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş optimum SPF 50+ koruması sunar.

Güneşe maruz kalmadan 30 dakika önce uygulayın ve özellikle yüzdükten, terledikten veya havluyla kuruladıktan sonra korumayı sürdürmek için her iki saatte bir sık ​​ve cömertçe tekrar uygulayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız. Günün en sıcak saatlerinde güneşe maruz kalmaktan kaçınınız.

La Roche Posay Renkli Güneş Kremi Özellikleri

Titanyum dioksit ve antioksidanlar içeren La Roche-Posay Anthelios Mineral Renkli Ultra Hafif Güneş Koruyucu Sıvı SPF 50, %100 mineral güneş koruyucu koruması sunar.

Titanyum dioksit içeren %100 mineral güneş kremi, geniş spektrumlu SPF 50 koruması sağlar. Demir oksitler içeren renkli güneş koruyucu formülü, sağlıklı bir parlaklık sağlamak için hafif bir renk tonuna sahiptir. Ağırlıksız, yağsız, hızlı emilen mineral güneş koruyucu formülü cilde mat bir görünüm kazandırır. Güçlü antioksidan kompleksi, cildi UV ışınlarının neden olduğu serbest radikallerden korumaya yardımcı olur.

Mineral yönünden zengin La-Roche Posay Termal Suyu ile cildi yatıştırır. 40 dakikaya kadar suya dayanıklıdır. Tüm cilt tipleri için ideal, özellikle hassas cilt tipleri için uygundur.  Komedojenik olmayan La Roche Posay Güneş Kremi, koku, yağ, paraben, oksibenzon, oktinoksat ve kimyasal güneş koruyucu filtreler içermez.

Hassas ciltlerde bile cilt toleransı için formüle edilmiş ve titizlikle test edilmiştir. Dermatologlar tarafından onaylıdır ve Cilt Kanseri Vakfı tarafından önerilir.

Cell-Ox Shield teknolojisi, geniş spektrumlu mineral güneş koruyucu koruması için titanyum dioksit ve cilt hücrelerini cildin yaşlanmasını hızlandırabilen zararlı serbest radikallere karşı koruduğu bilinen tropikal bir yaprak özü olan senna alata ile güçlü antioksidan koruma içerir.

La Roche-Posay Termal Suyu, bilimsel olarak kanıtlanmış yatıştırıcı ve antioksidan özelliklere sahip mineraller açısından doğal olarak zengindir.

Bu güneş kremini kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce bol miktarda uygulayınız. Yüzdükten veya terledikten sonra en az 2 saatte bir tekrar uygulayınız. Havlu kuruduktan hemen sonra tekrar uygulayınız. Göz bölgesinden kaçınınız. 6 aylıktan küçük çocuklarda kullanmadan önce bir doktora danışınız.

La Roche Posay Güneş Kremi Anthelios Özellikleri

La Roche-Posay Anthelios Ultra-Light Invisible Fluid Sun Cream SPF50+, pürüzsüz, görünmez bir bitişe sahip tüm cilt tipleri için hafif bir yüz güneş koruması sağlar. Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Tüm Anthelios ürünleri, dünyadaki herhangi bir marka tarafından sunulan UVA’ya karşı en iyi korumalardan birini sunan yüksek bir PPD (Kalıcı Pigment Koyulaştırma) faktörüne sahiptir.

La Roche Posay Güneş Kremi Kullananlar

Bu güneş kremini kullanan kişiler, güneş kreminin hafif dokulu olmadığını, yapışkan bir his bırakmadığını ve güneşten en iyi şekilde koruduğunu belirtiyorlar.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu