Yüz Bakımı

La Roche Posay Yüz Kremi Ürün İncelemesi

La Roche Posay Yüz Kremi Özellikleri

La Roche Posay Yüz Kremi, günlük nemlendirici arayışınıza son verebilir. Cilt bakımı için alışveriş yapmak bazen aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz ürün varmış gibi hissettirebilir çünkü gerçekten var. Nemlendiricinin özel cilt bakımı endişelerinizi gidermesi gerekir ve her zaman tek cilt tipine uyan bir ürün değildir. Ancak beslenmiş, nemlendirilmiş bir cilt için ihtiyacınız olan her şeye sahip ve uygun fiyatlı bir ürünle karşılaştığımızda, paylaşmalıyız. 

Karma hassas bir cildiniz varsa, bu da bazı kısımlarda kuru, bazılarında yağlı olduğu ve bazen çok güçlü veya çok kokulu cilt bakım ürünlerine tepki gösterebileceği anlamına geliyor. 

Bu yazımızda La Roche Posay Yüz Kremi’ni sizler için inceledik.

La Roche Posay Yüz Kremi Özellikleri 

Yağsız yüz nemlendiricisi olan La Roche Posay Yüz Kremi, sağlıklı görünen cildi nemlendirmeye ve geri yüklemeye yardımcı olur. Yüksek konsantrasyonda prebiyotik termal su, seramid-3, niasinamid ve gliserin ile formüle edilmiştir. Yüz ve eller için uygundur. Hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Bu yüz nemlendiricisi 48 saate kadar nemlendirme sağlar ve 1 saat sonra cildin bariyerini yenilemeye yardımcı olur. Gözenekleri tıkamaz.

Niasinamid ile hassas ciltler için La Roche-Posay Toleriane Double Repair Face Moisturizer, cilt bariyeri için 48 saat nemlendirme ve prebiyotik faydalar sağlar.

Hassas ciltler için yağsız prebiyotik günlük yüz nemlendiricisi, ciltte 48 saat nemlendirme sağlar. Yüz, boyun ve eller için ideal kullanımlar sunar. Bir saat sonra cilt bariyerini geri yükler. Cildi gliserin ve niasinamid ile nemlendirir, onarır ve yatıştırır.  Yüksek konsantrasyonda La Roche-Posay Termal Kaynak Suyu ile cilt mikrobiyomunu dengelemeye yardımcı olan prebiyotik faydalar sunar. Komedojenik olmayan bu yüz nemlendirme kremi, dermatologlar tarafından alerji ve hassas cilt için test edilmiştir.

La Roche-Posay Termal Suyu, cilt mikrobiyomunu yeniden dengelemeye yardımcı olmak için prebiyotik faydalar sağlar ve bilimsel olarak kanıtlanmış yatıştırıcı ve antioksidan özelliklere sahip mineraller açısından doğal olarak zengindir.

Seramid-3, cilt bariyerinin doğal bir bileşenidir. Niasinamid, yatıştırıcı özelliklere sahip B3 vitamini formudur. Gliserin cildi nemlendirir, yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. 

La Roche Posay Yüz Kremi Nasıl Kullanılır?

Nemlendiricinin uygulanmasının oldukça kolay olduğunu düşünebilirsiniz ve haklısınız. Bu nemlendiriciyi bitirmeden önce bazı ürünleri kullandıysanız, elinize bir kuruş büyüklüğünde bir miktar almak, bunu dağıtmak ve bunları birbirine sürtmek ve sonra hafifçe yüzünüze sürmek gerekir. Bu ürünün kullanımı o kadar kolay ki, onu günlük cilt bakımı rutininize dahil etmek için iki kez düşünmenize gerek yok.

Ayrıca ovalayabilirsiniz, ancak önce diğer tüm cilt bakımlarının emilip kuruması önemlidir. Ne kadar ürün kullanırsanız kullanın, birbirine çok yakın uygularsanız boncuklanma olabilir. Toleriane Double Repair Face Moisturizer’ı tüm yüzünüze veya sadece ekstra neme ihtiyaç duyduğunuzu düşündüğünüz bölgelere uygulayabilirsiniz.

Bu nemlendirici hakkında hemen fark ettiğimiz ilk birkaç şey, herhangi bir güçlü kokunun olmaması ve nemlendiricinin dokusunun yeterince hafif olması, yağlı veya ağır hissetmemesidir. Serumlar, güneş kremi ve daha fazlasıyla katmanlamak için mükemmeldir. Bu nemlendirici, cildinizin bariyerini onarmak ve korumak için seramidler ve niasinamid kullanır ve hemen yüzünüze emilir. Cildinizde hafif, yumuşak ve bitişi biraz mattır. Bu yüzden makyajı bazı olarak rahat bir şekilde kullanılabilir. 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu