Yüz Bakımı

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli Ürün İncelemesi

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli Özellikleri

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli, cildi derinlemesine temizleyen bir üründür. Yağlı ve leke eğilimli ciltler için özel olarak formüle edilmiş taze, köpüren jel yüz yıkama ürünüdür. Yüksek toleranslı köpürme gücü sayesinde cildi nazikçe temizler. Hassas dengesini bozmadan cildin yüzeyindeki kiri, kiri ve sebumu yok eder, cildin temiz ve tazelenmiş hissetmesini sağlar. Vücut jeli olarak da kullanılabilir. Ciltteki kirleri, ölü derileri ve sebumları nazikçe temizler. Lekelerin ve siyah noktaların görünümünü azalttığı ve parlaklığı kontrol ettiği kanıtlanmıştır. Ciltte temiz ve taze bir his bırakır.

La Roche Posay Termal Suyu ve çinko PCA ile zenginleştirilmiştir. Effaclar, en hassas ciltlerde bile kullanıma uygun olduğundan emin olmak için dermatolojik olarak titizlikle test edilmiştir. 

Bu yazımızda La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli’ni sizler için inceledik.

La Roche Posay Kuru Ciltler İçin Yüz Yıkama Jeli Özellikleri

La Roche-Posay Toleriane Hydrating Gentle Cleanser, cilt bariyerini güçlendirirken kirleri ve makyajı temizleyen kuru ciltler için bir yüz temizleyicidir.

Yağsız yüz temizleyici, hassas cildi tahriş etmeden fazla yağı, kirleri ve makyajı temizler. Kuru ciltler için nazik temizleyici formül, rahatlığı geri kazandırır ve nemin korunmasına yardımcı olur. Sütlü kremsi ​​yüz temizleyici dokusu, kuru ciltte gözenek tıkanması bırakmadan taze ve rahat bir his bırakır. Cilt bariyerini korur ve cildi nemlendirir. Niasinamid ve mineral bakımından zengin La-Roche Posay Termal Suyu ile cildi yatıştırır. 

Bu ürün komedojenik değildir, ciltte sivilce ve akneye sebep olmaz. İçinde koku, yağ, paraben, sabun ve sülfat bulunmayan bu yüz yıkama jeli, hassas ciltlere uygundur ve alerji testi yapılmıştır. 

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli, bilimsel olarak kanıtlanmış yatıştırıcı ve antioksidan özelliklere sahip mineraller açısından doğal olarak zengindir. Seramid-3, cilt bariyerinin doğal bir bileşenidir. Niasinamid, yatıştırıcı özelliklere sahip B3 vitamini formudur. Gliserin cildi nemlendirir ve yumuşatır. 

La Roche Posay Effaclar Yüz Yıkama Jeli Nasıl Kullanılır?

Öncelikle ılık su ile cildinizi ıslatınız. Yüz yıkama jelini ellerinize biraz alınız ve köpürtünüz.  Nazik, dairesel hareketlerle cilde masaj yapınız. Cildinize iyice durulayınız ve ovalamadan kurulayınız. Sabah ve akşam cildinizi temizleyiniz.

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli Kullananlar

Kullanıcılar, bu yüz yıkama jelinin ciltteki fazla yağı ve sebumu tamamen temizlediğini söylüyorlar. Böylece ciltteki sivilcelerin giderildiğini belirtiyorlar.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu