Yüz Bakımı

Loreal Paris Infallible Fondöten Ürün İncelemesi

Loreal Paris Infallible Fondöten Özellikleri

Loreal Paris Infallible Fondöten, ultra kapatıcılığı ve yüzde doğal görünümüyle makyaj sanatçılarının ve güzellik uzmanlarının favorisidir. Bu yazımızda Loreal Paris Infallible Fondöten kozmetik ürününü her açıdan inceleyeceğiz.

Loreal Paris Infallible Fondöten Nedir?

Bu toz fondöten, bir sıvı fondöten gibi kaplar ve cakey bir görünüm olmadan mat dokusuyla cilde yayılır.  Tam kapatıcılık ve her saat taze görünen doğal, mat bir görünüm için ağırlıksız pudra dokusu vardır.  Pudra fondöten formülü nefes alabilir ve ağırlık yapmaz ve cildin 24 saate kadar rahat hissetmesini sağlar.

Bu ürünün bulanıklaştırma etkisi vardır ve eşit bir cilt için parlaklık görünümünü azaltır.  Akmaz ve su geçirmez, ısıya ve tere dayanıklıdır. 16 farklı renkte mevcuttur. Tüm cilt tipleri, yağlı ciltler ve akneye meyilli ciltler için uygundur. Formül komedojenik değildir, yağlı his bırakmaz ve dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

Loreal Paris Fondöten Infallible Ne İşe Yarar?

L’Oreal Paris Infallible 24 hour Freshwear Foundation gerçekten uzun süre dayanıklı ve ödün vermeyen bir fondötendir. Uzun süreli koruma sağlar. Akmaz, bozulmaz ve suya dayanıklıdır böylece makyajınız daha uzun ömürlü olur.

Bu taze giyim temeli ile uzun süreli kullanım artık kalın ve yoğun kapatıcılık anlamına gelmiyor. Yenilikçi oksijen teknolojisi hafif bir his verirken ultra gerilebilir formül tam kapsama uygulaması sağlar. Bu nedenle uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Loreal Paris Infallible Fondöten Renkleri

Bu fondötenin renkleri arasında true beige, golden beige, rose ivory, honey, beige rose, beige dore, sable, radiant eclat, vanilla, sand ve golden sand vardır.

Loreal Paris Infallible Fondöten 130 Nasıl Kullanılır?

İyi temizlenmiş, tonik uygulanmış ve nemlendirilmiş bir yüzle işe başlamalısınız. En iyi sonucu elde etmek için, temel cilt sorununuza bağlı olarak Infallible Primer Shotlardan birini cildinize uygulamalısınız. Loreal Paris Infallible Fondöteni, T bölgesinden başlayarak yüzün kenarına ve daha sonra yüzün tümüne doğru bir fırça ile yaymanız gerekir. Bu uygulama, eşit ve kusursuz bir temel oluşturacaktır. Bitirmek ve fondöteni sabitlemek için Infallible Fixing Mist uygulamalısınız.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu