Yüz Bakımı

Loreal Paris Kapatıcı Ürün İncelemesi

Loreal Paris Kapatıcı Özellikleri

Loreal Paris Kapatıcı, makyajın olmazsa olmazları arasında yer alır. Loreal Paris Infallible Kapatıcı ve Loreal Paris True Match Kapatıcı farklı özelliklere sahiptir. Loreal Paris Kapatıcı ürünlerini bu yazımızda inceledik.

Loreal Paris Infallible Kapatıcı Özellikleri

L’Oréal Infallible Fresh Wear 24HR Foundation, en hafif, nefes alabilen ve uzun süre kalıcı fondötendir. Uzun saatler boyunca akmadan, bozulmadan ve ağırlaşmadan cildinizde kalır. 

Oluşturulabilir kapatıcılık ile 24 saate kadar doğal bitiş vaadi sunan Loreal Paris Kapatıcı, tüm gün kullanım için idealdir. Akmaya, terlemeye karşı dayanıklıdır ve tüm gün nefes alabilir. Renk tüm gün ciltte kalır.

Formülün üç yağ emicisi ter, su ve transfere karşı dayanıklıdır. SPF 25 ile aşılanan bu kapatıcı, komedojenik değildir ve tüm cilt tipleri için uygundur.

Loreal Paris Infallible Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Parmaklarınızla veya bir fırça ile bu kapatıcıyı tüm yüzünüze uygulayınız veya karıştırmak için bir beauty blender kullanınız.

Loreal Paris True Match Kapatıcı Özellikleri

Cilt tonlarına uyan nemlendirici kompleks ile zenginleştirilen bu kapatıcı gliserin, aloe vera ve hyaluronik asit içerir. Hassas ciltler için ideal olan bu ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir ve komedojenik değildir. B2 vitamini ve pro vitamin B5 ile zenginleştirilen, kirlilik önleyici formül, SPF 17 içerir.

Loreal Paris True Match Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten ve nemlendirdikten sonra cildinize primer uygulayınız. Ardından bir fırça ya da beauty blender yardımıyla cildinize bu kapatıcıyı uygulayınız. 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu