Yüz Bakımı

Loreal Paris Kil Maskesi Ürün İncelemesi

Loreal Paris Kil Maskesi Ne İşe Yarar?

Loreal Paris Kil Detoks Maskesi, aktif kömür içeriğiyle güzellik vloggerlarının ve ünlülerin favorisi bir üründür. Cildi derinlemesine temizleyen, cildi arındıran ve saflaştıran Loreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi’ni sizler için mercek altına aldık.

Loreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi Nedir?

Üç saf kil içeren bu maske, bir mıknatıs gibi davranarak yabancı maddeleri çeken kömürle birleştirir. Kremsi doku, gözenekleri derinlemesine temizleyerek cilt yüzeyini detoksifiye eder. Kremsi ve hafif kokulu olan bu maske, anında ve kalıcı, gözle görülür sonuçlar almanızı sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Haftada iki kez temiz yüzünüze bu maskeyi uygulayınız. Beş ila on dakika kurumasını bekleyiniz ve ılık su veya ıslak havlu ile durulayınız.

Loreal Paris Saf Kil Maskesi Ne İşe Yarar?

L’Oreal Paris laboratuvarları tarafından özel olarak formüle edilen bu maske, kaolin kili, montmorillonit kili ve ghassoul kili içerir. Kaolin kili, ciltteki kirleri ve fazla sebumu emdiği bilinen oldukça etkili doğal kildir. Montmorillonit kili, mineraller açısından zengin, kusurları gidermeye yardımcı olduğu bilinen bir kildir. Ghassoul kili ise cildi netleştirmeye yardımcı olduğu bilinen minerallerde yüksek oranda konsantre saf bir kildir.

Bu maske, cilt için 10 dakikalık etkili bir detoks ürünüdür. Safsızlıkları gidermek için üç saf kil ve siyah kömürün güçlü karışımı olan bu güzellik maskesi, gözenekleri derinlemesine temizleyen derin temizlik cilt bakımı sunar. Sadece bir maskeden sonra cildi daha saf ve temiz bırakır. Görünür şekilde dönüştürülmüş cilt ve daha sıkı görünen gözenekler için haftada 3 kez kullanmanız önemlidir. 

Loreal Paris Saf Kil Peeling Maskesi Özellikleri

Kremsi dokuya sahip olan bu maske, gözenekleri derinlemesine temizler, cildin yüzeyini detoksifiye eder, cildi kurutmadan temiz, sağlıklı ve ışıltılı görünmesini sağlar.

Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Maskesi Nasıl Kullanılır?

Temiz cilde haftada 2-3 kez ince bir tabaka halinde tüm yüze uygulayınız. Gözlerden ve dudaklardan kaçınınız. 5-10 dakika kurumaya bırakın, ardından ıslak bir havlu veya ılık su ile çıkarınız.

Loreal Paris Saf Kil Maskesi Yorumları

Bu saf kil maskesini kullananlar ciltlerinin derinlemesine temizlendiğini belirtiyorlar. Fakat mutlaka sonrasında cildin iyice nemlendirilmesi gerektiğini de ekliyorlar.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu