Yüz Bakımı

Loreal Paris Maskara Ürün İncelemesi

Loreal Paris Maskara Özellikleri

Loreal Paris Maskara, esnek aplikatörü ile kirpiklere hacim kazandıran bir makyaj malzemesidir. Kadınların severek kullandığı Loreal Paris Maskara ürün incelemesini sizler için yazdık.

Loreal Paris Unlimited Maskara 

L’Oréal Paris Unlimited Black Mascara, kirpiklerinizi her açıdan kaldırmak ve hacim vermek için esnek bir aplikatöre sahip yenilikçi bir maskaradır. Karnauba mumu ile zenginleştirilmiş Loreal Paris Maskara formülü, kirpikleri ağırlaştırmadan kalınlaştırır. Bu maskaranın sentetik plastik fırçası, her bir kirpiği uzatır ve hacim verir. Dahası, Loreal Paris Maskara, görünümünüz üzerinde belirgin ve cesur bir etki için onları mükemmel bir şekilde ayrı tutacaktır. Esnek çift konumlu fırça aplikatörü size hassas bir yayılma sağlar, kremsi ve topaksız bir dokunun kirpiklerde tamamen erimesini sağlar. Sonuç olarak, bu maskara, koyu ve yoğun siyah renk ile kaldırılmış ve son derece uzun kirpikleriniz olmasını sağlar.

Sıra dışı plastik şişe benzeri Loreal Paris Maskara ambalajı, maskarayı uygularken zarif ve yönetimi kolay bir şekil verir ayrıca güzellik kutunuzda otururken hoş görünümlü bir format sunar. Gözleri daha da vurgulamak için üst veya alt göz kapağına far, göz kalemi veya eyeliner da uygulayabilirsiniz. Bu ekstra makyaj adımları, gözlerinize güçlü bir görünüm kazandıracaktır. Göz makyajınızı tamamlamak için en sevdiğiniz göz ürününü uyguladıktan sonra veya ihtiyacınıza göre daha doğal bir görünüm için tek başına kullanın. Sonuç olarak, bu yaratıcı maskara sınırsız hacim ve uzunluk sunarken her kirpiğe mükemmel bir görünüm kazandırır.

İlk olarak L’Oréal Paris Unlimited Black Mascara’yı düz açılı fırça ile üst kirpiklere arkadan öne, kirpik diplerinden yukarıya doğru hareket ettirerek uygulayınız. Ardından, istenen sonuç elde edilene kadar birden fazla katmanla kaplayınız. Son olarak üst kirpiklerin iç ve dış köşelerine ve alt kirpiklere kolay uygulama için aplikatörü bükünüz.

Loreal Paris Paradise Maskara 

Bu hacim veren ve uzatan maskara, tüy gibi yumuşak, dökülme, bulaşma ve topaklanma olmadan tam kirpik görünümü sunar. Sadece dramatik hacim ve yoğun uzunluk kazandırır.

Loreal Paris Mega Volume Collagene 24H Maskara 

Bu maskaranın mega fırçası, hızlı hacim oluşturmak için klasik bir maskara fırçasından 2 kat daha büyüktür. Kollajenle zenginleştirilmiş formülü ile her kirpiği kaplar. Yoğun renk için siyah güçlendirilmiş pigmentler içerir. Uzun ömürlü göz makyajı için 24 saate kadar dayanan bir formüle sahiptir.

Loreal Paris Superstar Maskara

Bu maskara adı gibi süper boyutlu, süper uzun ve süperstar kirpikler için idealdir. 2 aşamalı uygulanan bu maskarada bulunan süper boyutlandırma primeri tüm kirpiklerin görünümünü kalınlaştırırken korse şeklindeki fırça hacim oluşturur ve ikinci adıma hazırlanır. Kaldırma fırçası, primeri mükemmel şekilde kaplayan siyah pigmentle zenginleştirilmiş bir formül uygular. Yoğun siyahla kirpikler kalkık ve daha uzun görünür.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu