Saç Bakımı

Loreal Paris Saç Boyası Ürün İncelemesi

Loreal Paris Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

Loreal Paris Saç Boyası, saçlarda tamamen kapatıcılık sağlayan bir üründür. Saçları canlı, parlak ve göz alıcı hale getiren Loreal Paris Saç Boyası ürününü sizler için inceledik.

Loreal Paris Saç Boyası Fiyatları

Loreal Paris Saç Boyası’nın fiyatları renklerine göre 30 lira ile 112 lira arasında değişir.

Loreal Paris Saç Boyası Renkleri

Loreal Paris’in küllü sarı, platin sarısı, doğal sarı, küllü kahve, çikolata kahvesi, siyah, patlıcan moru, ateş kızılı, koyu kestane rengi, koyu kahve, altın kahve, büyüleyici kahve, kızıl kestane, kahve, efsanevi türk kahvesi, yoğun koyu kumral, doğal ışıltılı açık kahve, küllü açık kahve, badem kahvesi, fındık kahve, altın açık kahve, bal köpüğü, bakır kahve, sultan bakırı, koyu sarı, açık sarı ve ekstra açık sarı gibi renkleri vardır.

Loreal Paris Geçici Saç Boyası

Artık havalı pastel tonları ve süper parlak saç renkleri evde kolayca elde edilebiliyor. Loreal Paris Colorista, sınırsızca kendini ifade etmek için hem sarışınlar hem de esmerler için çeşitli özelleştirilebilir tonlarda beş farklı format sunar.

Saç rengi hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şeyi değiştiriyoruz. Colorista Saç Boyası, sonsuz sayıda renk seçeneğiyle haftanın her günü görünümünüzü değiştirmenize olanak tanıyan yeni bir teknoloji getiriyor. Saç, yoğun bir renk kazanımı ile yumuşak kalır. Parmak uçlarınızla karıştırılabilen yumuşak bir jöle dokusuna sahiptir. 

Loreal Paris Saç Boyası Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Excellence Creme ile saç renginizi değiştirmek için ihtiyaç duyacağınız tüm temel özelliklerle donatılmış olarak gelir. Bir kutu boya yardımıyla saç tellerinizdeki beyazları kapatabilirsiniz.

Saç boyasını karıştırınız. Başlamak için eldivenlerinizi giyiniz. Oksidan kremin ucunu kırın, aplikatör kapağını çıkarın ve üst kısmı kullanarak renkli krem ​​tüpünün ağzını deliniz. Tüm renk tüpünü oksidan krem ​​şişesine sıkın ve kapağı tekrar takınız. Kapağı sıkıca kapatınız, eldivenli bir parmağınızı kapağın üzerine yerleştiriniz ve her şey mükemmel bir şekilde birbirine karışana kadar sallayınız.

Saç boyası uygulamadan önce, kıyafetlerinizi korumak için lekelenmesini önemsemeyeceğiniz eski bir havluyu omuzlarınıza asmak iyi bir fikirdir.

Saçınızı açınız ve tarayınız. Saç boyasını uygulamaya başlayınız. Saç çizginizden başınızın tepesine doğru yarım santimlik saç tutamlarını boyayınız. Formülü köklerinize uygulayınız ve tam kapsama için ellerinizle masaj yapınız. Ellerinizle istediğiniz gibi saç boyasını uygulayamıyorsanız, daha kolay uygulama için tarak da kullanabilirsiniz. 

Saç kökleriniz tamamen kaplandıktan sonra 20 dakika saçınızda bekletin. Eğer saçlarınızda beyazlar varsa, karışımın saçınızda 10 dakika daha bekletebilirsiniz. 10 ila 20 dakika sonra, genel saç renginizi yenilemek ve parlaklık kazandırmak için kalan rengi saç tellerinize uygulayınız. Saçlarınız tamamen kapandığında 10 dakika renginin açılması için bekletiniz. Toplam süre 30-40 dakika olmalıdır.

Ardından saçlarınızı durulayınız ve özenle şekillendiriniz. Süre dolduğunda, su berraklaşana kadar saçı ılık suyla durulayınız. Ardından koruyucu saç kremini uygulayınız. Renginizin parlak, yumuşak ve ipeksi görünmesini ve hissetmesini sağlar. Durulamadan önce kremi 1-2 dakika bekletiniz. Şimdi yeni saçlarınızla dışarı çıkmaya hazırsınız!

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu