Sağlık & Estetik

Luis Bien Aktif Karbon Tanecikleri ile Diş Bakımı

Luis Bien Aktif Karbon Tanecikleri Özellikleri

Kişisel bakım alanında erkekler ve kadınlar için farklı formlarda özel üretilen ürünleriyle son dönemin öne çıkan markalarından Luis Bien, doğal formüllü yapısı ve yeni nesil kozmetik çözümleriyle her ihtiyaca karşılık veriyor. Bu yazımızda Luis Bien’in Ağız Sağlığında yeni teknolojik bileşenlerle aktif karbon taneciklerini bir araya getirdiği diş bakım serisi Diş Temizleme Tozu ve Diş Beyazlatma Macununu sizler için inceledik.

Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Ne İşe Yarar?

Günlük hayatta kahve, çay gibi içeceklerin çokça tüketilmesi zamanla dişlerinizde estetik olmayan lekeler ve sarılıklar bırakabilirler. Günlük diş fırçalama rutininde istenmeyen bu sarılıklardan kurtulmak pek kolay olmaz. Ancak özel formülasyonlu diş beyazlatma ürünlerinin düzenli kullanımında belirgin oranda beyazlık sağlanabilir.

Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu, özel formülü sayesinde dişlerinizi derinlemesine temizleyen granüler bir yapıya dayanan tamamen doğal bir üründür.

Diş beyazlatma tozu, safsızlıkları ve yıllarca oluşan lekeleri çıkarmaya yardımcı olan aktif kömür içerir. Güçlü bitkisel karışımı diş çürüğü ve ağız kokusuyla savaşmaya yardımcı olur.

Düzenli kullanımda dişlerinizin yavaş yavaş doğal rengine dönmesine sağlar. Formül, kömür tozu ile birlikte ağız kokusunu önlemeye yardımcı olan mentol içerir.

Diş beyazlatıcı kömür tozu ve menthol ile tamamen doğal bitki bazlı bir formüle sahiptir. Yan etkileri olabilecek hiçbir sert kimyasal veya katkı maddesi içermez. Siyah kömür tozunu kullanmak hassas dişler ve diş etleri için de güvenlidir.

Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Nasıl Kullanılır?

Islatılmış bir diş fırçasına, doğal diş beyazlatma tozundan az miktarda ekleyin ve dişlerinizi yaklaşık üç dakika fırçalayın. Ağzınızı iyice çalkalayın. Günde iki kez düzenli kullanımda gözle görünür oranda diş tonunuzda beyazlık sağlayacaktır.

Luis Bien Aktif Karbon Diş Beyazlatma Macunu Ne İşe Yarar?

Luis Bien Aktif Karbon Diş Beyazlatma Macunu, plak oluşumunu önlemeye yardımcı olurken çay, kahve, sigaradan dolayı dişte oluşan sararma ve ağız kokusunu giderir. Düzenli kullanımda etkili diş bakımı sağlar.

Kendine özgü bitkisel içeriği ile özellikle dişlerde sararma problemlerine çözüm olarak üretilmiştir. Dişlerinizin daha beyaz ve parlak görünmesini sağlar. Aynı zamanda ağızdaki Ph değerini dengeler. Nefesi uzun süre taze tutmaya karşı optimum koruma sağlar. Yumuşatıcı ve iyileştirici özelliğinden dolayı ağız ülserlerinin önlenmesine önemli oranda katkı sağlar.

Özellikle aktif karbon diş beyazlatma tozuyla birlikte kullanıldığında kısa sürede dişlerinizde ki renk değişimi fark edebilirsiniz.

Luis Bien Aktif Karbon Diş Beyazlatma Macunu Nasıl Kullanılır?

Diş fırçasına yaklaşık bir bezelye büyüklüğünde diş macunu alarak en az üç dakika dişlerinizi fırçalayın ve ağzınızı çalkalayın. Etkili bir sonuç için günde iki kez kullanabilirsiniz.

Diş beyazlatma macunu kullanımı sonrası ıslak diş fırçanıza bir miktar aktif karbon diş tozu dökün ve nazikçe fırçalayın. İkili etki sağlayarak daha kısa sürede dişlerinizde ki etkisini görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu