Saç Bakımı

Luis Bien Bitkisel Saç Bakım Ürünleri

Luis Bien Bitkisel Saç Bakım Ürünleri Özellikleri

Canlı ve parlak görünen saçlar her kadının hayalidir. Çevresel faktörler ve beslenmeye bağlı olarak zamanla saçlarımız sağlığını kaybeder. Özellikle saç düzleştiriciler, maşalar ve fön işlemleriyle yıpranan saçlar kuru ve sağlıksız bir görünüm oluşturur. Bu görünümü azaltmak için saçlarınızı hem içerden hem de dışardan doğru bakım ürünleriyle beslemek oldukça önemlidir. Bitkisel saç bakım ürünleriyle öne çıkan Luis Bien ’in, özel geliştirilmiş formülüyle Mavi Saç Serumu, Sarımsak Yağı ve Sarımsak Şampuanını sizler için inceledik.

Luis Bien Mavi Saç Serumu Ne İşe Yarar?

Saçların sağlıklı uzaması için geliştirilmiştir özel içeriğiyle Mavi saç serumu, saç köklerini besleyerek yeni saç uzamasını destekler.

Özel bileşenleri ile saç köklerini güçlendirir. Fiziksel etkenlerden yıpranan saçlarınızı onarır ve daha parlak görünmesini sağlar.

Saç köklerini besleyen ve yeni saç çıkmasını destekleyen procapil ile saç dökülmesini önleyen ve saçların yeniden uzamasını iyileştiren E vitamini içerir.

Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. Saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlarda saçların yeniden çıkmasına yardımcı olur.

Luis Bien Mavi Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Serumu, etkilenen alana uygulayın. Dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın. Ardından saç derisine nüfuz etmesi için bir süre bekleyin. Saçınızı en az bir saat yıkamayın. Etkili bir sonuç için bu işlem en az iki günde bir uygulanmalıdır.

Luis Bien Kara Sarımsak Yağı Ne İşe Yarar?

Daha kalın, daha sağlıklı görünen saçların keyfini çıkarmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Luis Bien kara sarımsak yağını deneyebilirsiniz.

Yüzde 100 cilt dostu bileşenler içeren yapısı, fermente sarımsak bazlı birinci sınıf formülle hazırlanmıştır. Tehlikeli dolgu maddeleri, koruyucular veya toksinler içermez.

Luis Bien saç yağı, maksimum tutma için nemli bir ortamda yüksek kontrollü, belirli bir sıcaklıkta bir aylık fermente edilmiş sarımsaktan doğal olarak elde edilen temel besinler, vitaminler ve mineraller içerir.

Foliküle derinlemesine nüfuz eden ve yenilenmesini teşvik eden bu doğal saç yağı ile daha zengin, daha dolgun, daha kalın saçlara ve daha sağlıklı bir saç derisine sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda yeni saç tellerinin çıkmasını sağlayan, tüm saç tiplerine kolayca uygulanabilen, hafif bir yapıya sahiptir. Maksimum sonuç için iki günde bir saç derisine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Luis Bien Kara Sarımsak Yağı Nasıl Kullanılır?

Bu sarımsak yağı sağlıklı saç uzaması ve sağlıklı saç derisi için kullanılır. Sarımsak yağından birkaç damla saç diplerine damlatabilirsiniz ve hafifçe masaj yapabilirsiniz.

Luis Bien Kara Sarımsak Şampuanı Ne İşe Yarar?

Kara sarımsak şampuanı, yeni saçların çıkmasını destekleyen, saç dökülmesini yavaşlatan ve zamanla durduran bir tür besleyici şampuandır. Kara sarımsak, bir ay boyunca belirli bir sıcaklıkta ve nemli bir ortamda fermente edildiğinde elde edilir. Kara sarımsak, eski çağlarda sıklıkla kullanılan ve birçok farklı fayda sağlayan saçlar için oldukça etkili bir bileşendir.

İnce ve seyrek saçlı kişilerde, yeni saç çıkması ve saç uzaması için çözüm arayanlar için, saç derisiyle ilgili sorunlardan kurtulmak isteyen kişiler ve saç dökülmesinden şikayet edenler için kullanımı önerilir.

Luis Bien Kara Sarımsak Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Kara Sarımsak Şampuanını ıslak saçlarınıza ve saç derinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ardından saçlarınızı bol suyla yıkayabilirsiniz. Etkili bir sonuç için iki günde bir kullanımı önerilir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu