Yüz Bakımı

Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax Ürün İncelemesi

Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax Özellikleri

Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax, son yıllarda trend olan doğal görünümlü, taranmış ve kalın şekilendirme elde etmek için kullanılan bir kaş sabitleyici üründür. Bu yazımızda Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax ürününü sizler için inceledik.

Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax Nedir?

Cilt, saç, diş, sakal ve vücut bakımı ürünleri ile popüler olan Luis Bien markasının bu kaş şekillendirici sabitleyici wax, kaşlarınıza kolayca şekil verir. Bütün gün doğal ve şekillendirilmiş kaş görünümü sunar. Bu kaş sabitleyici wax, hint yağı ve ceviz yağı ile zenginleştirilmiştir. Bu doğal yağlar, kaşlarınızı besler, canlılık ve parlaklık kazandırır. 

Hoş ve keskin bakışlar yaratan Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax, kaşlarınızı kolay bir şekillendirmenizi ve sabitlemenizi sağlar. Şeffaf olan bu şekillendirici sabitleyici wax, gün boyu kaşlarınızın şeklini korur. Bu ürünü kaş farı ya da kaş kaleminin üzerine çok rahat bir biçimde uygulayabilirsiniz.

Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax’ın içindeki hint yağı, kaşlarınızı besler. Ayrıca kaşlarınıza ışıltı, parlaklık ve canlılık kazandırır. Ceviz yağı ise kaş kökleri besleyerek, kaşların dolgun hale gelmesine yardımcı olur ve kaşları nemli hale getirir. Ayrıca kaş bölgesindeki cildi pürüzsüzleştirir. Bu ürünün içinde bulunan ceteareth, kaşları nemlendirir ve terlemeyi engeller. Böylece kaşların gün boyu bozulmadan şeklini korumasını sağlar. Bu ürünün içinde bulunan E vitamini ise kaşların güçlenmesini ve yoğun görünmesini sağlar.

Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax Nasıl Kullanılır?

Öncelikle cildinizi temizleyiniz. Ardından fondöten ve kapatıcı kullanmadan önce Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax’ı uygulayınız. Öncelikle kaş fırçasına biraz wax alınız ve kaşlarınızı doğal yönünde tarayarak şekillendiriniz. Daha sonra makyajınızı yapabilirsiniz. Kaş fırçasını her uygulama sonrasında yıkamanız önemlidir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu