Yüz Bakımı

MAC Fondöten Ürün İncelemesi

MAC Fondöten Özellikleri

MAC Fondöten deyince hepimizin aklına Studio Fix Fondöten geliyor, değil mi? Profesyonel makyaj sanatçılarının tercih ettiği MAC Fondöteni sizler için inceledik.

MAC Cosmetics Fondöten Nedir?

MAC Studio Fix Fluid SPF 15 Foundation ile aradığınız parlaklığı ve pürüzsüz cilt dokusunu elde edebilirsiniz. Güçlü, uzun süre kalıcı formül, 24 saat etkileyici bir kapatıcılık sunarak kusursuz teninizin uzun süre dayanmasını sağlar.

MAC Fondöten içindeki yenilikçi yağ kontrol bileşeni, teri ve aşırı parlaklığı azaltarak fotoğrafa hazır, içten aydınlatılmış bir cilt yüzeyi sağlar. Orta kapatıcılık sunan bu fondöten, bitmiş makyaj üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. İster doğal ve nemli bir görünüm, ister partiye hazır, gözeneksiz bir cilt yüzeyi elde etmek için olsun MAC Fondöten makyajınızın dayanıklı olmasını sağlar.

MAC Fondöten Fiyatı

Bu ürünün fiyatı 379 TL’dir.

MAC Studio Fondöten Özellikleri

MAC Studio Fix Fluid SPF 15 Fondöten, ciltte parlaklık kontrolü sağlayan, orta kapatıcılığa ve 24 saat kalıcılığa sahip modern, hafif, doğal mat bir fondötendir. Bu fondöten gözeneklerin görünümünü azaltır. Ciltteki yağı ve parlaklığı kontrol eder. Akneye neden olmayan bu fondöten, tüm cilt tipleri, özellikle yağlı ciltler için idealdir. 24 saat kalıcı gerçek renk sağlayan MAC Studio Fondöten, cildinize nemi çeker. Terlemeye karşı makyajınızı koruyan yağsız bir formüldür. 

Bu fondöten yağ, ftalat, paraben, retinil palmitat, mineral yağ, vazelin, formaldehit, polietilen, hidrokinon, triklosan, kömür katranı, toluen, lauril sülfat, laureth sülfat ve gluten içermez.

MAC Studio Fix Fondöten Nasıl Kullanılır?

Kusursuz bir cilt yüzeyi için, bu fondöteni 132S MAC fırçayı kullanarak iyi nemlendirilmiş ve önceden hazırlanmış cilde uygulayınız. Önce yüzün ortasına fondöteni uygulayınız ardından yüzünüzün dış bölgelerine uygulamak için bir fırça kullanınız.

Daha şeffaf, parlak bir görünüm elde etmek için en sevdiğiniz nemlendirici veya yağlarla bu fondöteni karıştırmayı deneyiniz.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu