Yüz Bakımı

MAC Makyaj Seti Ürün İncelemesi

MAC Makyaj Seti Ne İşe Yarar?

MAC Makyaj Seti, farklı ürünleri bir araya getirerek, farklı ihtiyaçlara yönelik dizayn edildi. MAC Makyaj Setleri genel olarak düğün makyajı, gelin makyajı ya da günlük makyaj için uygundur. Bu yazımızda MAC Makyaj Seti ürünlerini sizler için inceledik.

Makyaj Seti MAC Özellikleri

MAC So Extra Işıltılı Makyaj Seti, cilt makyajının doğal, sağlıklı bir şekilde ışıltılı görünmesini sağlar. MAC Now You See Me Extra Dimension Göz Makyaj Seti, rimel, eyeliner ve göz farı içerir. Göz makyajını profesyonel makyaj sanatçıları gibi yapmanızı sağlar. MAC Trick Of The Light Extra Dimension Makyaj Seti ise ciltte gerekli alanları aydınlatmanızı ve makyaja boyut kazandırmanızı sağlar.

MAC So Extra Işıltılı Makyaj Seti 

MAC So Extra Işıltılı Makyaj Seti’nde mini MAC Fix and Prime makyaj sabitleme spreyi, Extra Dimension Aydınlatıcı ve yelpaze makyaj fırçası vardır. Makyaj sabitleme spreyini fırçaya sıktıktan sonra fondöten uygulayınız ve aydınlatıcı ile cildinizin ışıltılı görünmesini sağlamak için kullanınız. Ardından tekrar makyaj sabitleme spreyini uygulayarak makyajın uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.

MAC Now You See Me Extra Dimension Göz Makyaj Seti 

Bu makyaj setinin içinde iki adet limited edition göz farı rengi, Technakohl eyeliner ve 3D siyah maskara vardır.

Dumanlı ve altın tonlarında metalik göz farı bulunan bu set, göz makyajının kusursuz görünmesini sağlar. Uzun süre kalıcı olan göz farı, akmaya ve solmaya karşı dayanıklıdır. Islak veya kuru kullanılabilir. Gözlere ekstra boyut ve hacim kazandıran maskara ve dumanlı göz makyajının vazgeçilmezi eyeliner, kolay uygulanabilir ve bulaşmaz. Kalıcı ve su geçirmez olan eyeliner, bakışlara derinlik kazandırır. 

3D siyah maskara ise kirpikleri uzatır, hacim verir. Kirpiklerin kıvrılmış, uzun ve dolgun görünmesini sağlar. Topaklanmayan bu maskara, karbon siyahı formüle sahiptir. Fırçayı köklere yakın kirpiklere bastırınız ve fırçayı köklerden uçlara doğru fırçalayınız. İstenilen etki elde edilene kadar bu işlemi tekrarlayınız.

MAC Trick Of The Light Extra Dimension Makyaj Seti

Extra Dimension Skinfinish Aydınlatıcı ve 143S makyaj fırçası içeren bu set, cildinize kontür uyguladıktan sonra cildin yüksek noktalarını aydınlatmanız için idealdir. 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu