Yüz Bakımı

MAC Rimel Ürün İncelemesi

MAC Rimel Özellikleri

MAC Rimel koleksiyonu oldukça etkili. MAC Extra Dimension Rimel ise koleksiyonda öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Bu yüzden en çok merak edilen MAC Rimel koleksiyonundan bu ürünü sizler için inceledik. 

MAC Rimel Fiyat

Bu ürünün fiyatı 259 TL’dir.

MAC Rimel Özellikleri

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Mascara, aşırı hacim ve kıvrılma yaratan geniş bir fırçaya sahip karbon siyahı bir maskaradır.

Karbon siyahı formülü ile kirpiklere yoğun hacim ekler, uzunluğu uzatır ve kıvrılma yaratırken yumuşaklık ve esneklik için bakım yapar. Devasa kalıplı fırça, kirpiklerin birbirine yapışmasını engellerken, kirpiklere dramatik bir hacim kazandırır. Fırçanın ucu, alt kirpikleri ve gözün köşelerindeki küçük kirpikleri vurgulamada hassasiyet sağlar. Bu da dağılmayan, topaklanmayan veya pul pul dökülmeyen bir göz makyajı demektir. Göz doktorları tarafından onaylanan bu rimel, gözlere ekstra boyut kazandırır.

MAC Extra Dimension Rimel Nasıl Kullanılır?

MAC Extra Dimension Rimel fırçasını köklere yakın kirpiklere bastırmalısınız ve kökten uca fırçayla uygulama yapmalısınız. İstenen etki elde edilene kadar tekrarlamalısınız.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu