Yüz Bakımı

MAC Ruj Koleksiyonu İncelemesi

MAC Ruj Özellikleri

MAC Ruj koleksiyonu, görkemli dudaklara sahip olmanın en kolay yoludur. MAC’den daha ikonik bir makyaj markası yok. Muhtemelen güzellik endüstrisinde kullanılan en yaygın kozmetik markalarından biridir. Aynı zamanda profesyonel makyaj sanatçıları arasında her zaman klasik bir seçim oldu. Aralarından seçim yapabileceğiniz kült klasik MAC rujları makyajınıza ışıltılı bir dokunuş ekler.

Yüz elliden fazla geleneksel ruj tonu ve neredeyse kırk ton sıvı ruj ile MAC’in sunduğu renk yelpazesi oldukça geniştir. Kelimenin tam anlamıyla herkes için bir şey var. Seçeneklerin süper kapsamlı olması açısından, en iyi MAC rujlarını inceleyerek sizin için işleri kolaylaştırdık.

MAC Ruj Fiyatları

MAC Ruj fiyatları 100 TL ile 300 TL arasında değişir.

MAC Ruj Renkleri

Maj kırmızı rujlar ve pembe rujlar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu bölümde sizler için en iyi MAC kırmızı rujları, MAC kahverengi rujları ve MAC pembe rujları inceledik.

MAC Kırmızı Rujlar

Ruby Woo ruj, mükemmel klasik kırmızı ruj rengini size sunuyor. Bu ruj, ne çok soğuk ne de çok sıcak olan alt tonlarıyla gerçekten mükemmel bir şekilde dengelenmiş bir kırmızıdır bu yüzden tüm ten renklerinde hoş görünüyor. Aynı zamanda Ruby Woo ruj, Amerika’nın en çok satan ruju… 

Lady Danger ruj, mat bir bitişte yüksek renk getirisi olan kremsi, zengin bir ruj formülüdür. Uzun süre kalıcı olan ve maskenin altında bile bozulmadan kalan bu ruj, tüy bırakmaz ve renk uzun süre canlı kalır.

Russian Red ruj, ince, mavi alt tonları ve saten bir bitişi olan zengin, orta-koyu bir kırmızıdır. Dudaklarınıza eşit ve pürüzsüz bir şekilde yayılan zengin bir rengi var. Hafif kremsi dokusu, yumuşak ve doygun kırmızı rengiyle Russian Red bizim favorilerimizden birisi… 

MAC Pembe Rujlar

Girl About Town ruj, diğer formüllerin pigment getirisinin üç katına izin veren, ince öğütülmüş pigmentler içerir. Kremsi bir doku ve yarı parlak bir bitiş ile tam kapatıcılık sağlar. Mavi alt tonları dişleri daha beyaz gösterme avantajına sahip olan bu canlı fuşya rengi, makyajınıza renk kazandırıyor.

Angel ruj, makyajınıza ışıltılı bir dokunuş kazandırır. MAC Frost ruj koleksiyonunda yer alan Angel, orta düzeyde, oluşturulabilir bir kapatıcılığa ve sedefliden metalik renge kadar değişen yarı parlak bir bitişe sahiptir. Pembe seçenekler söz konusu olduğunda, bunu seviyoruz. Hafif sedefli bir bitişe sahip yumuşak ve bebek pembesi bir rujdur.

MAC Kahverengi Rujlar

MAC Velvet Teddy Ruj, süper pigmentli, nude bej tonuyla birleşen mat doku, 90’ları bize mümkün olan en iyi şekilde hatırlatıyor. Aynı zamanda, açık tenlerde de daha koyu tenlerde olduğu kadar güzel görünen ender bej tonlarından biridir.

MAC Mocha Ruj, buğday tenli ve esmer tenli insanlara çok yakışıyor.  Kahverengi, pek çok alt tonda ve varyasyonda bulunabilen bir renktir, ancak çoğu cilt tonunu tamamlayan bir renktir. Kırmızı ve sarı alt tonlu tonların teninizi ısıtmanın bir yolu vardır. İyi bir kural, doğal cilt tonunuzu matlaştırabilecekleri için, içinde çok fazla gri olan renklerden uzak durmaktır.

MAC Taupe ruj, hafif kırmızımsı bir kahverengi rujdur. Mat bir bitişe sahip olan bu rujun pigmentasyonu güzel. Dudakları kurutmayan ve bulaşmayan bu ruj, iddialı bir renk olmasa da günlük kullanım için ideal…

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu