Yüz Bakımı

Madeleb Krem Nedir? Madeleb Krem Ne İşe Yarar?

Madeleb Krem Özellikleri

Madeleb Krem, cilt yenilenmesini ve onarılmasını sağlayan bir kremdir. Selin Ciğerci’nin Youtube videolarında sık sık tavsiye ettiği Madeleb Krem ürününü sizler için inceledik. 

Madeleb Krem Nedir?

Madeleb krem genel olarak cilt dostu bir krem olarak tanıtıldı. Ciltte hücre yenilenmesini sağlayan, ciltte bulunan sivilceleri ve akneleri iyileştiren bir cilt bakımı ürünüdür. Ciltteki çeşitli yaralar ve izleri solduran bu krem aynı zamanda sedef ve egzama gibi dermatolojik hastalıkların tedavisinde de etkilidir.

Madeleb Krem Fiyatı

Bu kremin güncel fiyatı 33 TL’dir.

Madeleb Krem Ne İşe Yarar?

Centella asiatica bitkisi özünden üretilen ve özel olarak formüle edilen bu krem cildi yenileyen ve onaran özelliklere sahiptir. Hücreleri yenilediği için ciltteki koyu lekeler, sivilceler, akneler ve izler üzerinde etkilidir. Aynı zamanda sedef ve egzama gibi cilt hastalıklarını da iyileştirmeye yardımcı olur.

Madeleb Krem Faydaları

Bu kremin ana maddesi olan centella asiatica, öncelikle Asya’da yetişen çok yıllık bir bitkidir. Yıllardır hem mutfak hem de tıbbi kullanımları olmuştur, ancak birçok geleneksel bitki özü gibi, bir cilt bakım bileşeni olarak popülerlik kazanmaktadır. Bu krem ciltteki çizikleri, yanıkları iyileştirir, hipertrofik yaraları iyileştirmeye yardımcı olur, kolajeni arttırır. Egzama gibi cilt sorunları için bir anti-inflamatuar ajan görevi görür. 

Madeleb Krem Kullananlar

Bazı kişiler bu kremin cildi yağlandırdığını ve etkili olmadığını belirtiyor. Ama çoğunlukla kullanıcılar ciltteki sivilceler, yaralar ve lekeleri iyileştirdiğini belirtiyorlar.

Madeleb Krem Yorumlar

Bazı kullanıcılar bu kremin cildi daha sağlıklı hale getirdiğini söylüyorlar.

Madelep Krem Kullananlar

Bu kremi kullanan kişiler ciltteki sivilcelerin ve lekelerin giderildiğini belirtiyorlar.

Madeleb Krem Ekşi Sözlük Yorumları

Genel olarak bu kremi kullanan kişiler ciltlerinin aydınlık, parlak ve pürüzsüz hale geldiğini söylüyorlar.

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun ve jellerin kullanımı için sadece doktorunuzun tavsiyesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda theafrodit.com sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu