Sağlık & Estetik

Mavi Işık Teknolojili Snow Smile Diş Beyazlatma Kiti Ürün İncelemesi

Snow Smile Diş Beyazlatma Kiti Nedir?

Snow Smile Diş Beyazlatma cihazı, en son teknolojiyi kullanan bir diş beyazlatma kitidir. Kısa süre içinde dişleri daha beyaz hale getirerek istediğiniz beyazlığa kavuşabileceğiniz pratik bir cihazdır. Snow Smile Diş Beyazlatma kiti nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır ve fiyatı nedir gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız.

Snow Smile Diş Beyazlatma Ürünü Nedir?

Hepimiz beyaz ve parlak dişlere sahip olmak isteriz. Fakat uzun süre dişlerimizin beyazlığını korumak her zaman mümkün olmayabilir. Dişçi koltuğuna oturmayı sevmeyenler için geliştirilmiş Snow Smile ile dişlerinizin beyazlığını evde kendiniz sağlayabilirsiniz. Snow Smile LED ışık teknolojisini kullanarak dişlerinizi daha beyaz hale getiren pratik bir diş beyazlatma cihazıdır.

Bu diş beyazlatma kiti ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. Patentli LED diş beyazlatma ışığına sahip ağızlık, üç adet beyazlatma serumu, bir adet bakım serumu, bir adet özel taşıma kılıfı ve kullanma kılavuzuna sahiptir. Üstelik, bir kiti yaklaşık 75 defa kullanabilirsiniz.

Snow Smile Diş Beyazlatma Kiti Ne İşe Yarar?

Snow Smile Diş Beyazlatma cihazı, ev tipi diş beyazlatma pazarında lider konumdadır. FDA onaylı olan bu cihaz , deneyimleyenler tarafından kolay kullanımı ve beyazlatma oranı en iyi cihazlardan biri olarak konumlandırılmıştır.

Çay, kahve, şarap ve sigara gibi diş sararmasına neden olan ürünlerin kullanımına bağlı olarak yoğun diş sararması yaşayanlar için en ideal çözümü sunar.

Beyazlatma serumu, kablolu bir ağızlık ile kullanılabilir. Ağızlık, Snow uygulamasıyla uyumludur böylece dişlerinizi ne kadar yoğun beyazlatmak istediğinizi kontrol edebilirsiniz. USB’ye, iPhone’lara ve diğer akıllı telefonlara bağlanmanıza imkan veren bir kabloyla birlikte gelir. Ağızlık su geçirmezdir. Yani, bu cihazı duşta güvenle kullanabilirsiniz. Dahası, şarj olurken kendini dezenfekte eder.

Snow Smile Diş Beyazlatma Kiti Nasıl Kullanılır?

  1. Dişlerinizi fırçalayın ve isteğe bağlı diş ipi ile temizleyin.
  2. Fırça uçlu beyazlatma serumunu dişlerinize uygulayın. Diş etlerinize çok temas ettirmemeye çalışın.
  3. Mavi ışık yandıktan sonra led ışıklı ağızlığı ağızınıza tam oturtarak dişlerinize yerleştirebilirsiniz.
  4. 10 dakika beklettikten sonra cihazı çıkarın.
  5. Ağzınızı suyla yıkayabilirsiniz.
  6. Bakım serumunu diş hassasiyetinize göre kullanabilirsiniz.

Her gün günde 10 dakika uygulayarak, 21 günün sonunda daha beyaz dişlere sahip olabileceksiniz. 21 günden uzun kullanmayınız.

Snow Smile Diş Parlatıcı Fiyatı

Snow Smile diş beyazlatma kitinin her şey dahil fiyatı 499 liradır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu