Saç Bakımı

Milk Shake Silver Shine Conditioner Bakım Kremi Ürün İncelemesi

Milk Shake Silver Shine Conditioner Bakım Kremi

Genellikle koyu renkli saçların, ton olarak açılma işlemi oldukça zor ve yıpratıcıdır. Sarı, gümüş ve beyaz saçlar için formülize edilmiştir. Özellikle yoğun işlem görmüş ve hasar görmüş saçların onarılması ve yenilenmesi için önerilen Milk Shake Silver Shine’ı sizler için inceledik. Bu yazıda Milk Shake Silver Shine Conditioner 250 ML Sarı Saçlar İçin Bakım Kremi fiyatı nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır gibi soruların cevaplarını bulacaksınız. 

Milk Shake Silver Shine Conditioner 250 ML Sarı Saçlar İçin Bakım Kremi Fiyatı

Bu bakım kreminin fiyatı 93 ila 125 lira arasında değişir.

Milk Shake Silver Shine Conditioner 250 ML Sarı Saçlar İçin Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Milk Shake Silver Shine saç kremi, beyaz, gri, sarı veya açık saçlarda yaygın olan istenmeyen sarı, altın veya pirinç tonlarını nötralize eden özel bir pigment ile formüle edilmiştir. Saçları yumuşatır, nemlendirir ve canlılık kazandırır. Saçın nem dengesini ve saç rengini korurken şekillendirmek için süt proteinleri, organik meyve özleri ve Integrity 41® içerir. Paraben ve zararlı kimyasallar içermez.

Zamanla tekrarlanan yıkama, teknik işlemler, dış etkenler ve fırçalama, sarı saçları doğal güzelliğinden mahrum bırakabilir, özellikle sarı ve altın tonları, saç renginin açılması durumunda kötü bir görünüm yaratabilir. Bu nedenle, hem kuaförlerde hem de evde nötr ve parlak sarışınlar, pastel renkli aydınlatma ve parlak beyazlar oluşturmak için ek bakım kremleri kullanabilirler. Milk Shake Silver Shine saç bakım kremi; sarı, açık veya gri saçlarda altın ve sarı tonları nötralize eder ve saçları canlandırarak yumuşaklık, esneklik ve parlaklık verir.

Milk Shake Silver Shine Conditioner 250 ML Sarı Saçlar İçin Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Sarı, beyaz ve gri saçlara özel bakım kremini kullanmadan önce temiz ve ıslak saçlarınızı havluyla bir miktar kurutun. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayarak ardından bir miktar köpüğü avucunuza alın. Saçlarınızı tutamlara ayırın ve saç tutamlarına tarak yardımıyla bu köpüğü uygulayın. Saçlarınızı durulamadan istediğiniz gibi kurutabilir ve şekillendirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu