Yüz Bakımı

Missha C Vitamini İçerikli Leke Karşıtı Aydınlatıcı Tonik Ürün İncelemesi

Missha C Vitamini İçerikli Leke Karşıtı Aydınlatıcı Tonik Nedir?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Missha C Vitamini İçerikli Leke Karşıtı Aydınlatıcı Tonik son zamanlarda oldukça popüler hale gelmeye başladı. Missha ürünlerinin etkili içerikleri ve iyi sonuçlar veren ürünlerinden Missha C Vitamini İçerikli Leke Karşıtı Aydınlatıcı Tonik nedir, fiyatı nedir ve ne işe yarar gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Missha C Vitamini İçerikli Leke Karşıtı Aydınlatıcı Tonik Nedir?

Leke karşıtı aydınlatıcı tonik, zengin C vitamini içeriği ile cildi nazikçe ölü hücrelerden arındırır ve cildin sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı olur. Cilde doğal bir ışıltı kazandırırken koyu lekelerin solmasını sağlar. Cildi derin katmanlarına kadar nemlendirir ve cildinize zarar veren serbest radikallere karşı korur. 

İçinde bulunan kollajen, fulleren ve E vitamini cildi tüm zararlı dış etkenlerden korurken, seramid ve hyaluronik asit ise cildi nemlendirir ve cilde derinlemesine bakım sağlar.

Missha C Vitamin Serum Fiyatı

Bu serumun fiyatı 424.90 liradır.

Missha Tonik Ne İşe Yarar?

Missha tonik, saf C Vitamini formülü ile ciltte koyu lekelerin iyileşmesine yardımcı olur. Kırışık önleyici ve parlatıcı etkisi ile cilt dokusunu iyileştirir. Yoğun ve zengin bir içerik oluşturmak için hyaluronik asit, kolajen ve E vitamin kapsülü ile harmanlanmıştır Ayrıca fullerine, seramid ve PHA ile cildi nemlendirir ve güçlendirir.

İçeriğinde bulunan PHA Lakto Biyonik Asit ve Vita C lipozomları cilt dokusunu yumuşatır ve cilt tonunu aydınlatır. Leke karşıtı tonik, yüzde 99 saflıkta C vitamini ve PHA içerir. Fosfolipid yapısı ile stabilize edilmiş Vita C lipozomları cilde etkili bileşenler sağlar. Koyu lekeleri iyileştirir ve lekeleri gidermeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Missha Leke Giderici Tonik Nasıl Kullanılır?

Öncelikle yüzünüzü, günlük yüz temizleme jeli ile temizledikten sonra Missha C Vitamini İçerikli Leke Karşıtı Aydınlatıcı Tonik’ten bir miktar cildinizi nüfuz eden kadar pamuk yardımıyla uygulayabilirsiniz. Sonrasında nemlendirici kreminizi sürerek bakımınızı tamamlayabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu