Yüz Bakımı

Propia Sivilce Karşıtı Bakım Seti ile Tanışın

Propia Sivilce Karşıtı Bakım Seti Ürün İncelemesi

Her cildin ihtiyaç duyduğu bakım yaş, beslenme ve çevresel faktörlere göre değişiklik gösterir.  Cildimizin ihtiyacı olan doğru bakımı sağlamak ergenlik çağıyla birlikte hayatımıza giren sivilcelerde pek kolay olmaz. Özellikle karma ve yağlı ciltlerde üretilen sebum miktarının ve kalitesinin düzensiz olması akne oluşumuna uygun zemin hazırlar. Propia tüm bu sorunlardan yola çıkarak Sivilce Karşıtı Bakım Seti ile tam da bu ihtiyacı karşılıyor. Doç Dr. Yasemin Oran tarafından sivilceli ciltlerin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak için özel olarak geliştirilen Propia Sivilce Karşıtı Bakım Seti, 3 Adımda günlük cilt bakımı sağlayarak sivilceli ciltlerin sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Anti-Pimple Face Wash – Sivilce Karşıtı Yüz Yıkama Jeli, Anti-Pimple Moisturizer SPF15 – Sivilce Karşıtı Günlük Nemlendirici SPF15 ve Anti-Pimple Intensive Night Care – Sivilce Karşıtı Yoğun Bakım Kremi’ni sizler için inceledik.

Propia 3 Aşamalı Sivilce Karşıtı Bakım Serisi Ne İşe Yarar?

Propia Serisi, denizlerin ve bitkilerin zenginliğini bir araya getirerek cildiniz için yüksek performanslı bakım sağlarken içeriğinde bulunan salisilik asit, çinko ve aktif bileşenler ile cilt bariyerini güçlendirir ve sağlıklı bakım rutini oluşturmanıza yardımcı olur.

  1. Adım Anti-Pimple Face Wash – Sivilce Karşıtı Yüz Yıkama Jeli, cildi kurutmadan ciltteki fazla sebumu, yağı ve kiri ortadan kaldırır. Cildi ölü hücrelerden arındırarak cilt yüzeyinin yenilenmesine yardımcı olur. Ciltte siyah nokta oluşumunu engelleyerek sivilceler nedeniyle oluşan kızarıklık ve hassasiyeti yatıştırır.
  2. Adım Anti-Pimple Moisturizer SPF15 – Sivilce Karşıtı Günlük Nemlendirici SPF15, cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılarken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. İçindeki ProperCare™ patenti, ciltteki yağ ve sebum üretimini dengeler. Böylece ciltte akne, sivilce ve siyah nokta oluşumunu önler. Ciltte yapışkan ve yağlı bir his bırakmayan hafif formülü sayesindeki ciltteki tahriş ve kızarıklıklar azalır. Komedojenik olmayan Anti-Pimple Moisturizer SPF15, gözenekleri tıkamaz böylece yeni sivilce ve akne oluşumunu engeller.

 

  1. Adım Anti-Pimple Intensive Night Care – Sivilce Karşıtı Yoğun Bakım Kremi, gece kremi olarak özel formüle edilmiştir. Gece boyunca cildi onarır ve yeniler. ProperCare™ içeriği sayesinde cilt kusurlarını iyileştirir. Uyku sırasında ciltteki sivilceler, akneler ve koyu lekelerin görünümünü azaltır. Böylece daha taze ve pürüzsüz bir cildin ortaya çıkmasını sağlar.

Propia Bakım Seti Nasıl Kullanılır?

Propia bakım seti, sivilceli ciltler için günlük ihtiyacınız olan tüm bakımı sağlar. Cildi arındırmakla işe başlamak için Anti-Pimple Face Wash – Sivilce Karşıtı Yüz Yıkama Jeli’nden biraz elinize aldıktan sonra suyla birlikte cildinizde köpürterek birkaç dakika cilde masaj yaptıktan sonra bol suyla durulayabilirsiniz. Günlük olarak sabah ve akşam kullanıma uygundur.

Ardından Anti-Pimple Moisturizer SPF15 – Sivilce Karşıtı Günlük Nemlendirici SPF15 kremi, temiz cildinize uygulayabilirsiniz.

Cilt bakımınızın son rutini olarak gece yatmadan önce Anti-Pimple Intensive Night Care – Sivilce Karşıtı Yoğun Bakım Kremini uygulayabilirsiniz.

Propia Bakım Seti Kullanım Deneyimi

Karma ciltler için yaklaşık 2 haftalık bir kullanımda ciltte oluşan kızarıklık görüntüsünde ciddi oranda azalma sağladı. Özellikle yıkama jeli kullanım sonrası kuruluk sağlamadan hafif nemli bir etki bırakıyor. Üzerine uyguladığımız günlük nemlendiricinin parlama yapmaması ve hızlı emilimi kullanım açısından iyi bir deneyim sunuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu